Advert
Advert

CUMHURİYET TIRI DEVREK'TE

ADD Genel Merkezi tarafından hazırlanan projeyle Milli Mücadele’nin 100. Yılı sebebiyle yola çıkıp Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde konaklayan Cumhuriyet Tırı’ının bir sonraki durağı, Devrek oldu.

CUMHURİYET TIRI DEVREK'TE
Bu içerik 1203 kez okundu.

 

 ADD Genel Merkezi tarafından hazırlanan projeyle Milli Mücadele’nin 100. Yılı sebebiyle yola çıkıp Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde konaklayan Cumhuriyet Tırı’ının bir sonraki durağı, Devrek  oldu.

 Cumhuriyet Tırı’nın açılışını Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, ADD Devrek Şube Başkanı Okan Onur, ADD Bölge Sorumlusu Semih Özkök, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Hakan Uzun, Ereğli Şube Başkanı Yusuf Aslan birlikte yaptı.

 Başkan Bozkurt’un açılışını yaptığı Cumhuriyet Tırında, Atatürk’e ait eserler, Atatürk temalı hediyelik eşya stantları yer aldı.

 Açılışta konuşan Bozkurt, “Milli Mücadelenin 100. Yılı sebebiyle ülkemizin birçok noktasını gezen Cumhuriyet tırını ilçemizde ağırlamaktan son derece memnuniyet duyuyoruz. Ben de kendim, daha evvel bir çok kez Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Şube Başkanlığı yaptım. Bu görevi de onur ve gururla yerine getirdim. Bundan sonraki süreçte de belediye başkanı olarak ADD’ye desteğimizin devam edeceğini belirtmek isterim” diye konuştu.

  Cumhuriyet Alanında Devreklilere hizmet veren Cumhuriyet Tırının açılışına; Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ADD Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, ADD Devrek Şube Başkanı Okan Onur, ADD Bölge Sorumlusu Semih Özkök, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Hakan Uzun, Ereğli Şube Başkanı Yusuf Aslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ