Advert
Advert
Advert

KENDİ BİNASINA GERİ TAŞINDI

İlçemizde 2015 yılında meydana gelen heyelan sonrası kendi binasını Anadolu İmam Hatip Lisesi kullanımına bırakarak 4 yıldır Hamidiye Anadolu Lisesi ek binasında faaliyet gösteren Gazi Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi inşaatının tamlanmasıyla birlikte kendi

KENDİ BİNASINA GERİ TAŞINDI
Bu içerik 6993 kez okundu.
Advert

 

  -Yeter KÖMEÇCİ-

  Devrek'te 2015 yılında meydana gelen heyelan sonrası kendi binasını Anadolu İmam Hatip Lisesi kullanımına bırakarak 4 yıldır Hamidiye Anadolu Lisesi ek binasında faaliyet gösteren Gazi Ortaokulu, İmam Hatip Lisesi inşaatının tamlanmasıyla birlikte kendi binasına taşındı.

  16 Temmuz 2019 tarihinden bu yana yeni binasında hizmet vermeye başlayan Gazi Ortaokulu Aile Birliği Yönetim Kurulu 4 yıl boyunca kendilerini misafir eden her türlü kolaylığı gösteren Hamidiye Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkililerine ve tüm personeline teşekkür etti

  Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada; “ Dört yıl boyunca sıkışık bir alan da zor şartlarda faaliyetlerini yürüten okulumuz bu yıl 337 puan ortalaması ile ilçemizde ilk sırada yer aldı. Sınava katılımın yüzde 98,75 ile en yüksek olduğu okul olan Gazi Ortaokulu 8. Sınıfından 79 mezun öğrenciden 78’i sınava girdi.

   Bu öğrencilerden 13’ü nitelikli okullara 1’i burslu özel okula 1 öğrenci güzel sanatlar lisesine 45 öğrenci Anadolu liselerine 19 öğrenci meslek liselerine yerleşti.

  Ayrıca bursluluk sınavına giren 80 öğrenciden yüzde 10’u bursluluk sınavını kazandı.” denildi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SOBA GAZINDAN ZEHİRLENDİ
SOBA GAZINDAN ZEHİRLENDİ
THY, ZONGULDAK’A 1 NİSAN’DA UÇACAK
THY, ZONGULDAK’A 1 NİSAN’DA UÇACAK