Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT, İTFAİYECİLERİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN BOZKURT, İTFAİYECİLERİ ZİYARET ETTİ
Bu içerik 1356 kez okundu.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Belediye Başkan yardımcısı ve eski itfaiye müdürü olan Recep Korum'la birlikte 25 Eylül 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan “İtfaiye Haftası” nedeniyle Devrek Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelini ziyaret etti.

İtfaiye teşkilatlanın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle itfaiye personeliyle bir araya gelen Başkan Bozkurt Devrek Belediyesi İtfaiyesinin tecrübeli personeli ve modern araç gereçleriyle her an her türlü yangın ve müdahaleye karşı hazır kıta beklediğini belirtti.

Başkan Bozkurt; Vatandaşlarımızı her türlü olumsuzlukta, yangın ve kurtarma çalışmalarında yanlarında olan sizlere göstermiş olduğunuz olağanüstü gayretten ötürü takdir ve teşekkürlerimi ifade ediyorum. Can ve mal güvenliğimizi gece gündüz demeden koruyan tüm itfaiye personelimizin itfaiye haftasını kutluyor ve çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum. ”diye konuştu.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt daha sonra itfaiye personeliyle itfaiye haftası anısına pasta keserek onlara çiçek takdim etti.
Devrek Belediyesi İtfaiye personeli kendilerine verdiği destekten dolayı Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’a teşekkür etti.

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK