Advert
Advert

TEKSTİLCİ TASI TARAĞI TOPLAYIP KAÇTI

Devrek'te bir tekstilci firması bir gecede tası tarağı toplayıp kaçtı.

TEKSTİLCİ TASI TARAĞI TOPLAYIP KAÇTI
Bu içerik 6694 kez okundu.

 

   Yasemin ALTUN

   Devrek’in Çaydeğirmeni beldesinde kurulu bulunan Destan Tekstil AŞ. adlı şirketin sahipleri bir gecede alet edevatını kamyonlara yükleyerek kaçtı.

     Devrek’in Çaydeğirmeni beldesinde 2 ay önce kurulan ve sahipliğini Sedat Elük’ün yaptığı ve yeğenleri Ali ve Fikret Meral’in işlettiği Destan Tekstil AŞ. Dün gece fabrikada bulunan alet ve edevatlarını yükleyip kaçtı. 35 işçinin çalıştığı fabrika da bu sabah işe gelen işçiler fabrikanın kapısının kilitli olduğunu ve içinin de boşalmış olduğunu görünce şaşkına uğradı.

    İşyerlerinde bulunan tası tarağı bir gecede toplayarak kaçan Destan Tekstil Firması Yetkilileri hiçbir işçiye haber verme gereği duymadı. İşyerlerinin boşaltıldığını sabah öğrenen işçiler durumu jandarmaya haber verdi. Jandarma da şirketin kapısına gelerek mağdur olan işçilerin müracaatlarını aldı. Onları İş Mahkemelerine başvurmaları yönünde uyarıda bulundu. İşyerinin nereye taşındığı konusunda henüz bilgi yok.

    Jandarma olayla ilgili olarak tahkikatını sürdürüyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Selma çorak     0000-00-00 Bizim hakkimizi nasil yediler anlamiyorum kocasi hapiste olan esindr boşanmış olan insanlar bar ben kanser hastasiyim ameliyat olucam hayatimizla oynadikar biz mücadele ederken yeri geldi azarlandik yeri geldi sıcakta halsiz yorgun düştük yaziklar olsun hakkimizi kalmasin Allah a haval ediyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ