Advert
Advert

DEVREK’TE "MODERN SERALARDA FİDE DİKİMİ TARLA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ DÜZENLENİYOR

DEVREK’TE
Bu içerik 1307 kez okundu.

 

     Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü  ile Antalya Manavgat Tarım İlçe Müdürlüğü Gelin Kardeş Olalım projesi kapsamında düzenledikleri “Modern Seralarda Fide Dikimi Tarla Günü” etkinliği 8 Ekim Salı günü Devrek’te yapılacak.

     Ortaklaşa düzenlenen “Modern Seralarda Fide Dikimi Tarla Günü” etkinliğine Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Manavgat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Zonguldak İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Teknik personelleri katılarak Çiftçilere Toprak Hazırlığı,Uygulamalı Fide dikimi, Sebze hastalıkları ve İlaçlama konularında bilgiler aktarılacak.

    Ayrıca Devrek’te Alparslan Kestanesi, Cevizli kömeç,Beyaz Baklava,Kestane Çiçek  ve Acı Bal stantları kurulacak ve tanıtımı yapılacak.

    Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, tarım şenliği havasında geçecek bu güne tüm çiftçileri davet etkilerini belirterek, Çaydeğirmeni’nde olacak etkinliklere ulaşım için müracaat Devrek İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne ve Devrek Ziraat Odası’na yapabilecekleri belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ