Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT, DMYO ÖĞRENCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

BAŞKAN BOZKURT,  DMYO ÖĞRENCİLERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Bu içerik 787 kez okundu.
Advert

 

   

    2019-2020 Akademik yılının başlamasıyla Devrek’e öğrenim görmek için gelen Devrek Meslek Yüksek Okulu (DMYO) öğrencilerine Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt kahvaltı verdi.

    Yeni akademik yılın başlaması ve ilçemize yeni gelen öğrencilerle tanışma kapsamında düzenlenen kahvaltıya Devrek Kaymakamı Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt,  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Daire Amirleri, Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr.Öğretim Üyesi Ferdi Kesikoğlu, Devrek Meslek Yüksek Okulu Akademik ve idari Personeli ve öğrenciler katıldı.

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt düzenlenen kahvaltıda yaptığı konuşmada; Devrek Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projeleri de dahil olmak üzere herhangi bir sorununuzun muhatabı olarak şahsım ve belediye personeli her zaman yanınızda olacağız.” diyerek konuşmalarına şu şekilde devam etti; “Sevgili arkadaşlarım hepiniz buraya eğitim öğretim görmek için gelmiş bulunmaktasınız ve uzun bir süre burada yaşayacaksınız. Ancak bizler sizi öğrenci olarak değil, Devrek ailesinin bir ferdi olarak görüyor, o şekilde düşünüyoruz.  Bizler her zaman genç beyinlere ihtiyaç duyuyoruz. Siz sadece burada eğitim öğretim görmeye değil aynı zamanda Devrek’in kültürünü de yaşamaya geldiniz.

    Gençlerin yaptıkları projelerle her zaman övünüyoruz.  Bu doğrultuda sizler kültürel, sosyal etkinlikleri takip edin, içimizde yaşadığınız dinamiklerin içinde olmaya gayret gösterin, düşündüğünüz projeniz olduğunda bizlere gelin beraber harmanlayıp beraber güzel projeler hayata geçirelim. Devrek Belediyesinden istediğiniz her türlü makul ve mantıklı sorunun çözüm kaynağı Devrek Belediye Başkanı olarak Çetin Bozkurt’tur. Bunun teminatını sizlere veriyorum. Atacağımız her adımda gençlerimizi düşünerek adım atmaya çalışıyoruz. İmkânlar dâhilinde de ilçemize yeni ve modern hizmetler getirmenin gayreti içerisindeyiz. Yüksek Okulda öğrenim gören siz değerli kardeşlerime durağan değil, son derece sosyal olacağınız projeler geliştirmeye çalışacağız. “

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’un ardından konuşma yapan Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Ferdi Çufalı öğrencilere; derslerine çalışmalarının yanında ders dışı faaliyetlerde de yeteneklerini göstermelerini, dolu dolu yıllar geçirerek çok güzel anılarla Devrek’ten ayrılmalarını dileyerek, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

    Kahvaltı sonrası Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ve Eşi Dilek Bozkurt öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirirken, onların önerilerini uzun süre dinledi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MUHTARDAN  “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
MUHTARDAN “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ