Advert
Advert
Advert

SOKAK HAYVANLARI İÇİN YARDIM SERGİSİ DÜZENLENDİ

Devrek’ te geliri sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanası amacıyla yardım sergisi düzenlendi.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN YARDIM SERGİSİ DÜZENLENDİ
Bu içerik 1423 kez okundu.
Advert

 

  -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek’ te geliri sokak hayvanların ihtiyaçlarının karşılanası amacıyla yardım sergisi düzenlendi.

  Devrek Kent Konseyi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Sevimli Patiler” yardım sergisi Cumhuriyet Alanı’nda yapıldı. Yardım sergisinden elde edilen gelir sokak hayvanların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

  Konu hakkında açıklama yapan Devrek Kent Konseyi Başkanı Şule Kıyıcı; “Devrek Kent Konseyi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa düzenlediğimiz yardım sergisiyle vatandaşlarımızda bir farkındalık yaratabilmek ve kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yardım sergisinden elde edilen gelir ile sokak hayvanlarının temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesini amaçlıyoruz. Sokaktaki canlılara hayvan severler olarak yada bu konuda duyarlılığı olan insanlar olarak destek oluyoruz ve duyarlı vatandaşlarımızın desteklerini görmek bizi mutlu etti.

  Yardım sergimize destek olan duyarlı vatandaşlarımız Cumhuriyet Alanı’nda kurduğumuz yardım sergisine mama, evlerinde kullanmadıkları battaniye vb ürünleri bize getirerek yardım ettiler. Herkese destekleri için teşekkür ediyorum”.dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CHP’Lİ KADINLARDAN ÖĞRETMENLERE SAKSIDA ÇİÇEK
CHP’Lİ KADINLARDAN ÖĞRETMENLERE SAKSIDA ÇİÇEK
TTK'DE VİRÜSÜN ÖNÜNE GEÇİLMİYOR
TTK'DE VİRÜSÜN ÖNÜNE GEÇİLMİYOR