Advert
Advert

SOKAK HAYVANLARI İÇİN YARDIM SERGİSİ DÜZENLENDİ

Devrek’ te geliri sokak hayvanlarının ihtiyaçlarının karşılanası amacıyla yardım sergisi düzenlendi.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN YARDIM SERGİSİ DÜZENLENDİ
Bu içerik 940 kez okundu.

 

  -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek’ te geliri sokak hayvanların ihtiyaçlarının karşılanası amacıyla yardım sergisi düzenlendi.

  Devrek Kent Konseyi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen “Sevimli Patiler” yardım sergisi Cumhuriyet Alanı’nda yapıldı. Yardım sergisinden elde edilen gelir sokak hayvanların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

  Konu hakkında açıklama yapan Devrek Kent Konseyi Başkanı Şule Kıyıcı; “Devrek Kent Konseyi ve Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa düzenlediğimiz yardım sergisiyle vatandaşlarımızda bir farkındalık yaratabilmek ve kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yardım sergisinden elde edilen gelir ile sokak hayvanlarının temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesini amaçlıyoruz. Sokaktaki canlılara hayvan severler olarak yada bu konuda duyarlılığı olan insanlar olarak destek oluyoruz ve duyarlı vatandaşlarımızın desteklerini görmek bizi mutlu etti.

  Yardım sergimize destek olan duyarlı vatandaşlarımız Cumhuriyet Alanı’nda kurduğumuz yardım sergisine mama, evlerinde kullanmadıkları battaniye vb ürünleri bize getirerek yardım ettiler. Herkese destekleri için teşekkür ediyorum”.dedi

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ