Advert
Advert

BAŞKAN AYVACI, VALİ BEKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AYVACI, VALİ BEKTAŞ’I ZİYARET ETTİ
Bu içerik 752 kez okundu.
Advert

 

 

    Devrek Ziraat Odası Başkanı Satılmış Ayvacı, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

    Başkan Ayvacı, Vali Bektaş ile Devrek tarım üzerine istişarede bulundu.

    Başkan Satılmış Ayvacı, ziyareti sırasında yapılan sohbette Devrek’in ziraat ve tarım alanında uygun bir bölgede olduğuna dikkat çekerek, ürün çeşitliliği, kaliteli ve yüksek verim sağlanabilen bir ilçe olduğunu söyledi.

    Devrek’te tarım ve ziraat anlamında önemli adımların atılmaya başlandığını ifade eden Ayvacı tarım ve ziraat alanında yapılan çalışmaların ilçe ekonomisine katkıda bulunduğunu ifade etti.

    Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten Vali Bektaş ise, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Devrek Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
MUHTARDAN  “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
MUHTARDAN “GELMEYİN” ÇAĞRISI!
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ
BURAK DERİN HAYATINI KAYBETTİ