Advert

ATATÜRK ORTAOKULU’NDAN “KARDEŞ OKULUMUZA YARDIM” KAMPANYASI

ATATÜRK ORTAOKULU’NDAN “KARDEŞ OKULUMUZA YARDIM” KAMPANYASI
Bu içerik 1019 kez okundu.
Advert

 

     Devrek Atatürk Orta Okulu “Kardeş Okulumuza Yardım” projesiyle kuvvet doğar, gelin birlik olalım diyerek eğitime destek vermek isteyen tüm hayırseverleri yardım kampanyasına davet ediyor.

    Proje kapsamında Atatürk Orta Okulu Öğrencilerinden, Nurefşan Uzun, İrem Geldioğlu, Sevde Nur Duran ve öğretmenleri, Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek proje hakkında  bilgiler sundu.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, eğitime her zaman destek verdiklerini belirterek: “Eğitime yapılan destek insana yapılan yatırımdır. Geleceğimiz için umut ışığı olan çocuklarımızın en iyi koşullarda eğitim alarak geleceğimizi aydınlatmaları bizlerin elindedir. Devrek Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Vatandaşlarımızı da bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor ve imkânları ölçüsünde Siirt Ormandalı Orta Okulu öğrencilerine destek olmalarını bekliyoruz. “ dedi.

   Başkan Bozkurt daha sonra öğrencilere eğitimlerine katkı sağlayacak kitaplar hediye ederek, projede yer alarak gösterdikleri duyarlı davranıştan dolayı öğrencileri tebrik etti.

   “Kardeş Okula Yardım” projesinde Siirt Ormandalı Orta Okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilerinin yararlanması amacıyla kırtasiye malzemeleri, kıyafet ve ayakkabı, oyuncak, kitap gibi ihtiyaç malzemeleri konusunda destek olmak isteyen vatandaşlarımız Atatürk Orta Okulu’undan bilgi alarak yardım yapabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!