Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT, İBRAHİM TIĞ’I TEBRİK ETTİ

BAŞKAN BOZKURT,  İBRAHİM TIĞ’I TEBRİK ETTİ
Bu içerik 858 kez okundu.
Advert

 

    Ankara’da yayıncılık hizmeti veren Pusula Sahaf Kitapevi tarafından, bu yıl ilki düzenlenen ‘1.İnat ve Emek Ödülü’ne İbrahim Tığ ve Şükran Yılmaz layık görüldü.

   Bu değerli ödüle layık görüldüğü için ilçemizin değerli kalemlerinden İbrahim Tığ’ın başarısına kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt; “İlçemizin gururu İbrahim Tığ’ın uzun yıllar edebiyata verdiği büyük bir emek var. Aynı zamanda Rüştü Onur Kültür ve Sanat Derneği(ROSAK) Başkanı olan İbrahim Tığ, Devrekli Şair Rüştü Onur’un adını, eserlerini yaşatmak, kültür ve sanatın gelişmesini sağlayan yayınlar çıkarmakta. Rüştü Onur’un kalemine saygı niteliğinde yayınlar çıkararak edebiyat değerimizin her zaman hatırda kalmasını sağlayan ve unutulmasını önleyen çalışmaları bizler için ayrı bir gurur kaynağı oluyor.

    Gösterdiği emek ve çabanın karşılığı olarak bu ödüle layık görüldüğü için Tığ’ı yürekten kutluyor, başarılarının artarak devamını diliyorum.” dedi.

    Ödüller, Pusula Sahaf  Kitabevi’nin kuruluşunun 1.yılı etkinlikleri çerçevesinde 21 Aralık Cumartesi günü saat 15.00 ile 17.00 saatleri arasında Bestekar Sokak 28/12 Kavaklıdere/Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine verilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
1 HEMŞERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK
1 HEMŞERİMİZİ DAHA KORONADAN KAYBETTİK
AKŞAMÜSTÜ 2 HEMŞERİMİZİ DAHA KAYBETTİK
AKŞAMÜSTÜ 2 HEMŞERİMİZİ DAHA KAYBETTİK