Advert
Advert

BRAVO ÇETİN BAŞKAN!

Başkan Bozkurt, Yılbaşı Gecesi Çalışan Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

BRAVO ÇETİN BAŞKAN!
Bu içerik 3987 kez okundu.
Advert

 

    Yasemin ALTUN

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Yılbaşı Gecesi çalışan kamu görevlilerini ziyaret etti

     Başkan Çetin Bozkurt, 2019 yılının son saatlerinde, Devrek’in huzuru ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan kamu görevlilerini, çalıştıkları yerde ziyaret etti.

KAMU BİRİMLERİNDEKİ GÖREVLİLERİ ZİYARET ETTİ

     Sırasıyla şehrin girişlerinde bulunan güvenlik kontrol noktalarındaki polis ve jandarma ekiplerini, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Bölge Trafik, 112 Lojman, 112 Sağlık Ocağı yanı, İtfaiye Amirliği, Devrek Devlet Hastanesi, Devrek Devlet Hastanesi 112 Acil, Enerjisa, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, Erkek Öğrenci Yurdu, Huzurevi, İlçe Jandarma, Devrek Belediyesi Öğrenci Yurdu, Devrek Belediyesi Konukevi (Devrek Belediyespor), Üniversite Kız Yurdu, Nöbetçi Eczane Hale Eczanesi ve taksi duraklarını ziyaret eden Başkan Çetin Bozkurt, kamu görevlilerinin yeni yılını kutladı.

    İlk ziyaretini, İlçe Emniyet Müdürlüğüne  yapan Başkan Bozkurt, buradaki polis memurlarıyla bir süre sohbet etti, görevlerinde başarılar diledi.

     Başkan Çetin Bozkurt, Devrek Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye teşkilatı personellerini ziyaret etti. Nöbette bulunan itfaiye personellerinin yeni yılını kutlayan Başkan Bozkurt, itfaiye personellerinin başarılarından dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

    Başkan Bozkurt, Devrek Devlet Hastanesinin Acil Servisini ziyaret etti. Burada görev yapan doktor, hemşire, hastabakıcı ve görevli memurların yeni yılını kutladı. Çalışmaları nedeniyle de onlara teşekkür etti.

     Acil servislerde tedavi gören hastaları ziyaret eden Başkan Bozkurt onlara geçmiş olsun dileğinde bulundu. Acil serviste tedavi gören hastaların durumları hakkında doktorlardan bilgi alan Başkan Bozkurt, hastaların ve hasta yakınlarının yeni yılını kutladıktan sonra hastaneden ayrıldı.

     Ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Çetin Bozkurt,

“Bu ziyaretimizin amacı, sıcak evlerinde huzur ve güven içerisinde yeni yıla giren vatandaşlarımızın güvenliğini, huzurunu, can ve mal emniyetini, sağlığını korumak üzere görevi başında fedakarca çalışan kamu görevlilerimize moral vermektir. Çalışarak yeni yıla girmek durumunda olan kamu görevlilerimiz, yaptığımız ziyaretlerden dolayı mutlu oldular. Görevlerini daha bir moralli şekilde sürdürdüler. Onlarla birlikte olmak ve onları sevindirmek, bizleri de mutlu etmiştir.” dedi.

YILBAŞI GECESİNDE DE GÖREVLERİNİ BAŞARIYLA İFA EDEN KAMUİ GÖREVLİLERİMİZİ KUTLUYORUM

    Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla girerken Devrek Cumhuriyet Alanı’nda havai fişek gösterileri yapılmadığı konusunda eleştirenlere de yanıt veren Başkan Çetin Bozkurt, “Bana niye havai fişek yok diyen vatandaşlarım, havai fişeğe ödeyeceğim parayı bizler evlerimizde yılbaşı kutlarken gerek görevi gereği, gerekse sağlık durumları gereği evlerinden ayrı kalan insanlarımızı ziyaret ederek onları mutlu etmek ve bi nebze yanlız hissettirmemek için küçük hediyeler alarak kullandım. Bütçemiz elverir ise ileri ki yıllarda neden olmasın. Bu vesile ile yılbaşı gecesinde de görevlerini başarıyla ifa eden kamu görevlilerimizi kutluyorum.”diye konuştu.

     Herkesin yeni yılı eğlence mekanlarında karşıladığı bir gecede Başkan Çetin Bozkurt’un halkın içinde olması ve kamu görevlilerini ziyareti, halkımız tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
DEVREKLİ     2020-01-01 Bu ziyaretleri yapmak Belediye Başkanımızın değil, Devletimizi Devrek'te temsil eden Devrek Kaymakamı'mızın görevidir. Keşke Devrek Kaymakamı da yılbaşı gecesi özveriyle çalışan kamu görevlilerimizi ve insanlarımızı ziyaret etseydi de onlara Devletimiz yanınızda mesajı ile moral verseydi. Ama nerde...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ