Advert
Advert

KOCAMAN, YALNIZ DEĞİLDİR!

Kocaman: Bu deliller mazluma yeterli Bülent Arınç’ın damadına yetersiz olamaz.

KOCAMAN, YALNIZ DEĞİLDİR!
Bu içerik 8946 kez okundu.

 

    İbrahim TIĞ

    2019 yılı değerlendirme toplantısında Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter hakkında açıklamalarda bulunan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman’a ilk tepki Bülent Arınç’tan geldi.

    Yavuz hırsız misali Ankara Başsavcısı Yüksel Kocaman’a tepki gösteren Bülent Arınç’ın açıklamaları manidar bulundu.

     Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman yargıdaki 'FETÖ' davalarıyla ilgili önceki gün dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Kocaman, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter'in 'FETÖ'den yargılandığı davada beraat almasına ilişkin, “Ekrem Yeter ile ilgili bizim açımızdan o dosya dolu bir dosyaydı. Karara itiraz ettik” şeklinde konuşmuştu.

KOCAMAN VE KOCAMAN GİBİ SAVCILARIMIZI YILDIRAMAYACAKTIR

     Hain FETÖ Terör Örgütüyle iltisaklı olanların yargılanıp cezaevine konulduğu bir ortamda Bülent Arınç’ın damadının önce cezaevine konulup sonra da nüfuz kullanarak salıverilmesi halkımız arasında infial yaratmıştı. Bülent Arınç’ın Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Kocaman’a tehditvari mektup yazması ve üstelik de TBMM antetli kağıtla yollaması da düşündürücüdür. Kocaman ve Kocaman gibi savcılarımızı asla yıldıramayacaktır!.

ARINÇ’IN DAMADI YENİDEN YARGILANMALIDIR

     Bu nedenle, “Bu deliller mazluma yeterli Bülent Arınç’ın damadına yetersiz olamaz” diyen Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman’ın yanındayız.

FETÖ terör örgütüyle bağlantılı olan Bülent Arınç’ın damadı Ekrem Yeter yeniden yargılanmalıdır.

KOZMİK ODANIN BAŞSORUMLUSU ARINÇ’TIR

      Ankara’nın en dürüst savcılarından biri olan Yüksel Kocaman’a mektup yazarak tehdit etme züretini gösteren Bülünt Arınç asıl baş fetöcü’dür. Devletin kozmik odasına yalandan yere girilmesine sebep olan bu kişi TBMM’nin logosunun arkasına sığınarak damadıyla ilgili endişeye kapılmıştır. Sayın Arınz sizi İsmet Paşa’nın deyimiYle, “Sizi ben bile kurtaramam!”

ARINÇ, FETÖ'NÜN DÜN DE SİLAHŞÖRÜYDÜ BUGÜN DE

     Kocaman’a yazdığı mektuptan anlaşılıyor ki, dün olduğu gibi bugün de FETÖ’nün avukatı, silahşörlüğüne soyunan Bülent Arınç(!) sen ve senin gibilerin de yargılanması yakındır. Çünkü sizler yargılanmadan bu hain terör örgütü FETÖ’den bu ülkenin ve halkımızın kurtuluşu yoktur.

      Bölge Haber gazetesi olarak bir kez daha belirtiyoruz ki, her zaman hak, hukuk ve adaletin yanında olan hemşerimiz, Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ve onun gibi savcılarımızın yanındayız, gerekirse bedel ödemeye hazırız!..

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
DEVREK’TE SEL SONRASINDA TARİHİ KEMERLİTAŞ KÖPRÜ ORTAYA ÇIKTI
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ
KIZILCAHAMAM KAMPI’NIN YILDIZI BAŞKAN GEBEŞ’Tİ