Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT DEVREK KENT KONSEYİ İLE BULUŞTU

BAŞKAN BOZKURT DEVREK KENT KONSEYİ İLE BULUŞTU
Bu içerik 676 kez okundu.
Advert

 

     Devrek Kent Konseyi, Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Devrek Kent Konseyi Gençlik Meclisi Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ile Devrek Belediyesi Nikah Salonunda bir araya geldi.

     Devrek Kent Konseyi Başkanı Şule Kıyıcı, Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Naciye Külah ve Devrek Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Emre Karaöz ile Devrek Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri Devrek hakkında neler yapılabilir gibi içeriklerin yer aldığı toplantıda çeşitli görüş alışverişlerinde  bulundular.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt Devrek’in yararına olacak her türlü projede yer alarak destek vereceklerini belirttiği konuşmasında, “ Benim hayalim Devrek’teki sivil toplum örgütlerinin etkin şekilde rol almaları. Sorumluluk bilinciyle Devrek’in dinamikleri içinde alternatif fikirlerin üretilmesi ve üretilen fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda süreklilik sağlama ve imkânları halkımızın lehine kullanma gibi yetkilerle hareket edilmesi ilçeye yapılabilecek en güzel yatırım olarak bize geri dönecektir. Yoğun bir taleple gençlik meclisi oluşturuldu ve en kısa sürede çocuk meclisini de oluşturacağız.  Devrek’te iz bırakmak ve Devrek’in yararına olacak her türle projede yer alarak desteklerimizi esirgemeyeceğiz” dedi.

    Devrek Kent Konseyi Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Devrek adına yapılabileceklerin yanında aynı zamanda halkın gözüyle bakarak Devrek’in ihtiyaç talep ve isteklerini Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’a ilettiler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK