Advert
Advert

KPSS ŞARTI OLMADAN PERSONEL ALACAK

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü (TTK) tarafından hazırlanan bir ilan bugün itibari ile İŞKUR güncel iş ilanları sayfasından yayımlandı.

KPSS ŞARTI OLMADAN PERSONEL ALACAK
Bu içerik 3233 kez okundu.

 

 Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü (TTK) tarafından hazırlanan bir ilan bugün itibari ile İŞKUR güncel iş ilanları sayfasından yayımlandı. TTK KPSS’siz ilkokul mezunu 23 şoför, Çevre ve Meydan İşçiliği Sanatı için 13 kişi, Demir Yolu İşçi Sanatında 7 kişi, Lauvar işçiliği sanatında 6 kişi, Aşçılık sanatında 4 kişinin alınacağı açıklandı.

Kontenjan açığının giderilmesi anlamında, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına eski hükümlü veya Terör ve Mücadelede Malül sayılamayacak şekilde yaralananların işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre en az ilkokul mezunu olan toplam en az 53 eski hükümlü işçi alınacak. Başvurular 20.01.2020 tarihinde başlayarak 24.01.2020 tarihinde sona erecek. Noter kurası 15.02.2020 tarihinde çekilecek.

Şoförlük sanatı için başvuracak adayların 1997 tarihinden önce ehliyet almışlar ise E sınıfı 1997 tarihinden sonra ehliyet almışlar ise CE/D sınıfı veya C/DE sınıfı ehliyet gruplarından birine sahip olmaları gerekiyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI