Advert
Advert

BOZKURT: TATİLLER DİNLENMEYİ HAK ETTİĞİNİZ DÖNEM

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BOZKURT: TATİLLER DİNLENMEYİ HAK ETTİĞİNİZ DÖNEM
Bu içerik 621 kez okundu.

 

  Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Çetin Bozkurt mesajında şunları söyledi:

“2019-2020 eğitim-öğretim yılının bir dönemini bitirdik. Sevgili çocuklar karne sevinci yaşadığınız bugün sömestr tatiliniz de başlamış oldu. Tatiller, dinlenmeyi hak ettiğiniz dönemlerdir. Ancak unutmayınız ki dinlenmek sadece boşa vakit geçirmek değildir. Bunun için tatil süresince sizi dinlendirecek ve eğlendirecek aktivitelerin yanı sıra zayıf olduğunuz konularda da kendinizi yetiştireceğiniz muazzam bir zaman dilimidir. Böylelikle ikinci yarıyıl döneminde daha da başarılı olacaksınız. En önemlisi ise kitap okuma alışkanlığını edinmenin yollarını aramalısınız. Çünkü okumak, problemlerin kaynağına inerek başarıya ulaştıran bir olgudur. Öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili olmasını diler, öğrencilerimizin bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, vizyonlarını geliştirecek çeşitli aktivitelerde bulunarak ve sağlıklı sıhhatli şekilde ikinci döneme girmelerini temenni eder, sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarım”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI