Advert
Advert

GEBEŞ PROJESİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN' A ANLATTI

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek beldede yapılacak proje ile ilgili görüştü.

GEBEŞ PROJESİNİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN' A ANLATTI
Bu içerik 2041 kez okundu.

 

 Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek beldede yapılacak proje ile ilgili görüştü. Satılmış Gebeş'i Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına AKP Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen götürdü.

Çaydeğirmeni’nde kurulacak yeni bir mahalle ve mahalleye Recep Tayip Erdoğan’ın adını vermesi ile ilgili görüşen Satılmış Gebeş; “Projeyi detayları ile Cumhurbaşkanımıza anlattık. Yeni bir mahalle yapılıyor ve adını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğa’ın vereceğiz. Daha önce kendisinin haberi vardı ve kendisine proje ile ilgili bilgiler aktardık” dedi.

Projeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da ilgiyle dinledi. Zonguldak’a yakın zamanda ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak sonrası Çaydeğirmeni Beldesi’ni de ziyaret edeceğini ifade etti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK