Advert
Advert

YENİ BAŞKAN KÜLAH OLDU

Batı Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) Yönetim Kurulu yeni başkanını belirledi.

 YENİ BAŞKAN KÜLAH OLDU
Bu içerik 1821 kez okundu.

 

  Batı Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BAKZİFED) Yönetim Kurulu yeni başkanını belirledi.

  BAKZİFED Genel Başkan Bahri Küpeli’nin, 6 Aralık Cuma günü Dedeman Otelde yapılacak olan "Yapısal Reformlar Paneli"ne katılmak üzere geldiği Zonguldak'ta hayatını kaybetmesinin ardından toplanan yönetim kurulu yeni başkanını seçti.

 BAKZİFED Yönetim Kurulu ve kurucu başkanı Bahri Küpeli’nin ani vefatı sonrası toplanan Yönetim Kurulu yeterli çoğunluğun sağlandığı toplantıda BAKZİFED Genel Saymanı İsmail Külah yeni başkan seçildi.

Yönetim Kurulu Toplantısı'nda konuşan BAKZİFED Başkanı İsmail Külah;  “Çok değerli dernek başkanlarım, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, federasyonumuza bağlı derneklerimizin saygın üyeleri, değerli yol arkadaşlarım; bölgesel sürdürülebilir kalkınma yaklaşımıyla ülkemizin çağdaş yaşama düzeyine ulaşması için çalışan, rekabetçi kurumlar yaratılmasına katkıda bulunan etkili ve saygın bir sivil toplum örgütü olmayı amaç edinmiş federasyonumuzun çok değerli Kurucu Başkanı Sayın Bahri Küpeli' yi yitirmenin, yokluğunun derin üzüntüsü içerisindeyiz. 

  2019 yılı dördüncü yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdik. Rahmetlinin mekanı cennet olur inşallah, ışıklar içinde uyusun. Bahri küpeli’nin fikirleri, vatanseverligi, çabaları,  katkıları, liderliğinde oluşturulan kurumsal vizyonumuz ve misyonumuz kılavuzumuz, yol haritamız olacaktır. Ekseriyetle yapılan yönetim kurulu toplantısında oybirliği ile yönetim kurulu başkanlığı görevini şahsıma tevdi ederek onurlandıran değerli arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Çok değerli dernek üyeleri ve yöneticilerimizin hep birlikte fedakârca yaptığı katkı ve çabaları ile kurumsal olma yolunda gelişerek güçlenip büyüyen Federasyonumuzla, birbirinden değerli tüm üyelerimizle aynı duyarlılıkla birlikte çalışmaya, katkı vermeye devam edeceğimize inancım tamdır. Birlikte varız, birlikte büyüyecek, birlikte güçleneceğiz. Her birimiz federasyonumuzun birer neferi ve temsilcileriyiz.” diye konuştu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI