Advert
Advert

PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİRİLECEK

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, bir çok projeye imzasını atmaya devam ediyor.

PROJELER BİR BİR HAYATA GEÇİRİLECEK
Bu içerik 924 kez okundu.
Advert

 

  Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, bir çok projeye imzasını atmaya devam ediyor. Başkan Satılmış Gebeş, 2019 yılının son aylarında projelendirerek uygulamaya koyduğu ve çalışmalarına başladığı Acısu Mesire Alanı Projesi’nin yanı sıra, Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Bisiklet Yolu Projesi, Park ve Çevre Düzenleme Projesi’nin en kısa sürede başlayacağını müjdeledi.

 Diğer taraftan Çaydeğirmeni Beldesi’nde Kemerler Mahallesi Gebeşoğlu Caddesi Açık Spor Tesisi, Park ve Çevre Düzenleme , Kültür Merkezi Projesi, Merkez Mahallede Su Değirmeni(Müze), 500m3 Su Deposu projesi yakın zamanda Çaydeğirmeni’nde hizmete girecek.

  Projeler ile ilgili açıklama yapan Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş; “ Çaydeğirmeni büyümeye devam ediyor. Markalaşma yolunda Beldemize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti getirerek Halkımızın teveccühü ile gelmiş olduğumuz makamda dinlenmeyi hiçbir zaman düşünmeyerek var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 2019 yılında hayata geçirdiğimiz Acısu Mesire Alanı Projesi ile Turizmde de Beldemizin tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Çaydeğirmeni doğru ve hedef projeler ile geleceğe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Bizlerden desteklerini esirgemeyen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
KANTARCI: ACIMIZ ÇOK BÜYÜK
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ
3 GURBETÇİMİZ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ