Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR, ÇAYCUMA’YA ÇIKARTMA YAPTI

BÜYÜKŞEHİR, ÇAYCUMA’YA ÇIKARTMA YAPTI
Bu içerik 728 kez okundu.

 

    Ankara Büyükşehir Belediyesinden Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu’nun da aralarında olduğu üst düzey bürokratlardan bir heyet hafta sonu Çaycuma’yı ziyaret etti

    Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu, Kent Estetiği Daire Başkanı Selami Aktepe, Kültür ve Tabiat Varlıkları Daire Başkanı Bekir Ödemiş, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Hasan Muhammet Güldaş, hafta sonu, eşleri ile birlikte Çaycuma’yı ziyaret etti. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın konuğu olarak gün boyu kenti gezen heyet, belediye işletmeleriyle yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çaycuma Belediyesinin tüm birim amirlerinin tam kadro olarak eşlik ettiği heyet belediyenin şirketi ÇAYBEL tesislerini gezerek yapılan üretimler hakkında da bilgi aldı. Çaycuma kent merkezindeki yayalaştırılmış alanda mekikle bir gezi yapıp varagele de binen Ankara Büyükşehir Belediyesi yöneticileri Çaycuma’ya tam not verdi.

İLİŞKİLERİN DAHA DA SICAK HALE GETİRİLMESİ KARARLAŞTIRILDI

    Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Çaycuma Belediyesini kardeş belediye ilan etmiş, yapılacak işbirliği protokolü ile büyük belediyelerin, küçük belediyelere destek olmaları için talimat vermişti. Ankara Büyükşehir Belediyesinin üst düzey yöneticilerinin ziyareti, bu işbirliğinin somut ilk adımını oluştururken, iki belediye arasındaki ilişkilerin daha da sıcak hale getirilmesi kararı alındı. Ankara heyeti Çaycuma’da belediye hizmetlerinin beklediklerin çok ötesinde olduğunu söylerken bundan duydukları memnuniyeti her fırsatta dile getirdi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI
45 MADENCİ KARANTİNAYA ALINDI