Advert
Advert

BAŞKANLAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt ile CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, gazetemizi ziyaret ederek “hayırlı uğurlu olsun” dileğinde bulundu.

BAŞKANLAR’DAN GAZETEMİZE ZİYARET
Bu içerik 870 kez okundu.
Advert

 

   Sercan KAPUSUZ-Yasemin ALTUN

   Devrek Belediye Başkanı Bozkurt ile CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü, gazetemizin yene bürosunu ziyaret ederek, “Hayırlı, uğurlu olsun” dileğinde bulundu.

    Gazetemiz yazarı İbrahim Tığ ile görüşen Başkanlar Bozkurt ve Bükrü, çalışmalarımız hakkında bilgi aldı. Bölge Haber’in yeni bürosunun gayet güzel bir ortam oluşturduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, “26 yıldır ilçemizde yayın yapan Bölge Haber gazetemizi ziyaret etmekten büyük onur duyuyorum. İlkeli ve tutarlı yayınlarıyla her zaman halkımızın ve bizlerin yanında olan gazeteye daha nice uzun ömürler diliyorum. Bu vesile ile yeni büronuz hayırlı uğurlu olsun”dedi.

     Başkan Çetin Bozkurt, göreve geldiklerinden buyanagönül rahatlığıyla halkı kucakladıklarını belirterek, “Belediyecilik gönül işi. Halkımıza vaad ettiklerimizi teker teker yerine getiriyoruz. Onların istek ve talepleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla da onların takdirini topluyoruz. Kısacası halkımızın içinde ve onlarla birlikte bu güzel ilçemizin yönetimini götürüyoruz. Her zaman daha ileriye daha yaşanılır bir Devrek yaratmanın çabası içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz. Belediyecilik bir gönül işidir biz de bu işin bir parçası olarak, bilgi, birikim ve tecrübelerimizi halkımızın yararına kullanmayı kendimize ilke edindik. Allah yüzümüzü kara çıkartmaz inşallah.” İfadelerini kullandı.

    Gazetemiz çalışanlarına da başarılar dileyen Başkanlar Bozkurt ile Bükrü’ye ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden İbrahim Tığ, “Bu ziyaretle bir kez daha bizlere güç verdiniz”, bizler de sizlere çok teşekkür ediyoruz, diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
GAZİ LAZ MEHMET MEZARI BAŞINDA ANILDI
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ DAĞITIALACAK