Advert
Advert

BOLU’NUN EN İYİSİ SEÇİLDİ

Uzar: Bolu bölgesini en iyi şekilde temsil etmekten büyük bir gurur duyuyoruz.

BOLU’NUN EN İYİSİ SEÇİLDİ
Bu içerik 1866 kez okundu.

   

    Sercan KAPUSUZ

    Mengen’in nezih mekanlarından “Mengen Çiftlik Et Mangal Tesisleri”, Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri (ENİYİBEST) en iyi et restoranı seçildi.

     ENİYİBEST tarafından yapılan araştırma, anket, müşteri memnuniyeti ve gezici denetmenlerce incelenerek Türkiye’nin en iyilerini belirlendiği çalışma sonucunda Mengen’de faaliyet gösteren Çiftlik Et Mangal Lokantası, Bolu’nun en iyisi seçildi.

     Bağımsız Tüketici Değerlendirmelerinin tüm aşamalarını başarıyla geçerek Bolu bölgesinin en iyi et lokantası seçilen Çiftlik Et Mangal Lokantası Sahibi Gökhan Uzar da yaptığı açıklamada; “Mengen Çiftlik Et Mangal, 2013 yılından beri başarının asla tesadüf olmadığını, her seferinde daha iyi nasıl olunabileceğini, kendi alanında fark yaratarak etkilemeyi başarabildiğini ENİYİBEST tarafından gezicilerin deneyimleri, incelemeleri, raporları ve fotoğraflarıyla diğerleri arasında farkını betimleyerek Bolu bölgesinde seçilmiş ve onaylanmıştır.” ifadelerine yer verdi.

     Uzar, işletmelerinde yenilik ve gelişmelerin sonunun gelmeyeceğini de belirterek, “Bolu’yu en iyi şekilde temsil etmekten büyük onur duyuyoruz. 2019-2020 döneminde Bolu bölgesinde en iyi et lokantası işletmecisi olarak hizmetlerimiz ve yeniliklerimizin sonu gelmeyecek. Çok yakın zamanda yeni sürprizlerimiz olacak. Şimdiden müşterilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK