Advert
Advert

BOZKURT: SEVDİĞİMİZE SEVDİĞİMİZİ HİSSETTİRMELİYİZ

Her zaman vatandaşın yanında bulunan ve her zaman onlarla iç içe olan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Sevgililer Gününde de Devreklileri kucakladı.

BOZKURT: SEVDİĞİMİZE SEVDİĞİMİZİ HİSSETTİRMELİYİZ
Bu içerik 675 kez okundu.

 

  Her zaman vatandaşın yanında bulunan ve her zaman onlarla iç içe olan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Sevgililer Gününde de Devreklileri kucakladı.

İlçe merkezimizde bulunan mekanlarda Sevgililer Gününü sevdikleriyle geçiren vatandaşlarımızla bir araya gelen Başkan Bozkurt, Eşi Dilek Bozkurt ile birlikte halkın sevgililer gününü kutlayarak çikolata dağıttı.

Özellikle çocuklar ve gençlerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Çetin Bozkurt “Bizler sevginin ne kadar kutsal bir olgu olduğunun bilinciyle her zaman vatandaşlarımıza sevgi ve hoşgörüyle yaklaşıyoruz. Böyle önemli günlerde de sevdiklerimizin yanında olmak oldukça kıymetli. Yalnızca bir gün değil 365 gün sevdiklerimizin kıymetini bilerek, hoşgörü ve saygı kavramlarıyla birlikte sevdiklerimize sevdiğimizi hissettirmeliyiz. Halkımızın yüzlerindeki tebessümü ve mutluluğu görmek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir” dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
CAN KAYBI 4 BİN 648 OLDU
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ HAFTA SONU AÇIK OLACAK