Advert
KODADI A.
Recep KALMAOĞLU

KODADI A.

Bu içerik 16335 kez okundu.

Cumhuriyet Halk partisi Zonguldak bölgesine çıkarma yaptı, Halkın içinden Halkla beraber istişarelerde bulundular, Bu değerli kadronun içeresinde Karaelmas diyarında fark edilen sezgin kayada kardeşimizde vardı kendisi CHP genel merkezinde görevli olan kardeşimiz Devreğin ekmeğini yemiş suyunu içmiş yine ehliyet ve liyakat sahibi bir kardeşimizdir Lise yıllarında yine aynı görüşe sahip olan bu kardeşimiz tanıdığım günden bu yana çizgisini bozmadı inşallah tüm siyasetçiler sezgin kaya gibi olurlar.

AKP Devrek teşkilatı kurmaylarından A.Ö seçim siyasetten hafif bir uzaklaştı ama bırakmadı sezon açıldığından şu an rızkı peşinde olduğundan biraz pasifiz oldu ama bana sorulan sorular arasında A.Ö partiden ayrıldı mı sorusuna en güzel cevap bu şekilde. Merak etmeyin A.Ö boş durmaz kurgulara başlamıştır.

İyi partideki iyiler karıştı yönetim düştü söylentileri kulağıma geldi yakın zamanda seçime gidileceği söyleniyor. Devrek iyi parti teşkilatı güzel başladığı yarıştı gerilerde kaldı parti şu an var ile yokun arasında. Yakın zamanda seçim olacağı ve Bahadır kıyıcı ve Yaşar ocakçı arasında kıyasıya kadar bir rekabet olacağı söyleniyor. İyiler kendi fikrimi ifade ediyorum Bence değiştirmeniz gereken Devrek de değil siz nerde olduğunu biliyorsunuz.

Sayın Belediye Başkanımız bilgi nazarında ifade etmekteyim Karşıyaka Mezarlığı alt bölgedeki duvar takribi 15 santim bir oynama olmuş büyük ihtimal toprak oturdukça duvarı yıkıyor giriş kapısı bölümündeki duvarı bir ara incelerseniz iyi olur. Birde Başkanım merdivenleri basamakları rengârenk boyasanız veya boya varsa biz ben boyarım bu benim önerimdir sadece.

Roman vatandaşlar konusunda Halkın içinde bir gerginlik havası mevcut Halkın çoğu kesimi yeni yeni çıkan görüntüler ve resimler sonrası gerginlik havasında yükselmeler oluyor şunu ifade etmeliyim Sayın kaymak bey mevcut şehir merkezinde gergin havanın bir şekilde düzelmesi lazım bu konuda gergin havayı hissetmemek imkânsız. Sokaklardan aldığımız duyumlar neticesi ile konu çok farklı bir boyutta olduğu aşikâr kuru kavgadan öte Taciz, Tehdit, Şantaj gibi söylentilerinde olduğu kulağımıza geldi bu söylenenler doğru ise Devrek halkından büyük özür dilemeleri lazım ve bu konuda suçlu olanları kendi içlerinden ayırmaları lazım. Özellikle Alt yol bölgesindeki Roman kardeşlerimiz eğer doğru ise bu sadece duyum Kavganın kargaşanın olduğu gece onlarında katılması istenmiş ama bu roman vatandaşlarımız ‘Ekmek yediğimiz yeri kirletmeyiz ‘ ‘ Buradan ekmek yiyoruz bunu yapamayız ‘  gibi sözlerle katılımı ret etmişler bu davranışları bu gerginlik içeresinde olmak istememeleri adına ben şahsen takdir ediyorum inşallah yetkili birimlerde bu davranışı ödüllendirir. 

Üzülerek ifade ediyorum bir motosiklet(motor) kullanıcısı olarak vefat eden kardeşlerimize baş sağlığı dilerim Çok üzüldüm genç arkadaşlarımız hayatının baharında çok üzücü ve zor bir durum şunu ifade etmem gerekir ki takribi 25 yıldır bir fiil motosiklet kullanan biri olarak şunu ifade etmeliyim; Vücudunuz bir kaportadır, Düştüğünüz an tüm vücudunuz acı içeresinde kalacak şekilde acılar içinde bırakır sizi tek kuruyan vücudunuz bundan dolayı şunu unutmayın motosiklette hızla hava atmak olmaz. Artistlik yapılmaz en ufak hata ölümünüze neden olur.

 

Emniyet teşkilatımız son haftalarda sıkı bir güvenlik tedbirleri aldı her bölgede güvenlik soruşturması her köşede asayiş kol gezmek de tabi bu süreç de bizde nasibimizi aldık emniyet teşkilatımız Değerli personel kardeşlerimizden bir tanesi 7.000 TL değerinde bir ceza kesti direk benim şahsıma olmasa da yakınım ama şunu anladık motosikletinizi sakın ha ehliyeti olmayan birine vermeyin hem motor sahibine hem de ehliyetsiz kullanması izin verene ceza kesiyorlar hatta ceza kesin polis kardeşimiz o kadar pozitif davrandı o kadar ince bir davranış gösterdi ki şaştım. Eğer Devrek de huzur varsa bu halkın huzuru polisin gururu olur eğer adalet terazisi eşit tartarsa biz cezamıza razıyız.

Devrek Ziraat odası Yaptığın ve yapılmak da olan konuları biz gözden geçeri. Odaya kayıtlı her vatandaşa eşit imkân eşit destek eşit hizmet konusunda bir otokontrol etmek gerekir diye düşünüyorum, Kulağıma ilginç söylentiler gelmekte. Başkanı Adnan Bey bu konuların üstesinden gelir… Devamı bir sonraki yazımızda. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
EKMEĞE ZAM GELİYOR
EKMEĞE ZAM GELİYOR
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI
ASMA KÖPRÜ KAPATILDI