ELİNİ UZAT ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı faaliyetlerini sürdüren Gökçebey Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan “Minik Yüzler Gülen Gözler” projesi kapsamında Gökçebey’de bulunan ihtiyaç sahibi çocuklar için “Çocuklar Üşümesin” kampa

ELİNİ UZAT ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN
Bu içerik 260 kez okundu.
Advert

 

   Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne  bağlı faaliyetlerini sürdüren Gökçebey Gençlik Merkezi tarafından  hazırlanan “Minik Yüzler Gülen Gözler” projesi kapsamında Gökçebey’de bulunan ihtiyaç sahibi çocuklar için “Çocuklar Üşümesin”  kampanyası başlatıldı.

  Başlatılan proje kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere; mont, atkı, bere, bot ve çorap bağışları toplanıyor.

  Gökçebey Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İsmail Keskin proje ile düşüncelerini şöyle dile getirdi;

"Kurumumuzun başlattığı bu proje ile geçmiş dönemlerde birçok çocuğumuzun ihtiyaçlarını giderilmesine  vesile olduk inşallah bundan sonra da bu projemizi devam ettireceğiz.  Bağışta bulunan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum Projemiz desteklerinizi bekliyor."

 Çocuklar için başlatılan projenin sorumlusu Gökçebey Gençlik Lideri Elif Karapınar; "Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde birçok projede yer alma fırsatım oldu.  Bakanlığımız ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün bu konuda ki çalışmaları devam etmekte.

  Bizlerde ilçemizde böyle güzel bir projeyi organize etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu konuda bizlere gerekli desteği gösteren Gençlik Spor İl Müdürümüz Sn. Hakan Yüksel’e, Gençlik Ve Spor  İlçe Müdürümüz Sn. İsmail Keskin ve destek olan vatandaşlarımıza Teşekkür ediyorum projelerimiz devam etmekte duyarlı vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.

  Kampanyamıza bağışında bulunmak için Gökçebey Gençlik Merkezimiz ile Sosyal Medya Hesaplarımız aracılığı ile  iletişime geçebilirsiniz. Instagram:Gsb_Gokcebeygm, Twitter:GSB_GokcebeyGM " dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK