Advert
Advert

TUTULMAZ: VAKA SAYILARINDA ARTIŞ VAR

Vali Tutulmaz, Zonguldak’ın coronavirüs haritasında mavi renge dönmesi için vatandaşları daha tedbirli olmaları konusunda uyardı.

TUTULMAZ: VAKA SAYILARINDA ARTIŞ VAR
Bu içerik 665 kez okundu.
Advert

 

 Zonguldak’ta Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Kozlu Müessese Müdürlüğü’nde maden ocağında 3 Mart 1992'de meydana gelen grizu faciasında yaşamını yitiren 263 maden şehidi, facianın 29’uncu yıl dönümünde dualarla anıldı. Törende konuşma yapan Vali Tutulmaz, Zonguldak’ın coronavirüs haritasında mavi renge dönmesi için vatandaşları daha tedbirli olmaları konusunda uyardı.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, son iki haftadır vaka sayılarında artış olduğunu ve bu artış sürecinin devam ettiğini söyledi. Öte yandan Vali Tutulmaz, Zonguldak halkını yeni normalleşme sürecinde tedbirlere uymaya davet ederek, “Malumunuz dünden itibaren yeni normaldeyiz. Bunların kalıcı hale gelmesi lazım hatta biraz daha ileriye giderek mavi renklere bürünmemiz gerekiyor. Bunu yapmak bizim elimizde.  Son on gündür vaka sayıları yükselmeye başladı. Yükselme devam ediyor.  Bu durumu önce durdurmamız sonrada aşağılara çekmemiz gerekiyor. Normalleşme başladı diye tedbirleri bırakmamalıyız. Önümüzde daha çok uzun süreç var gibi gözüküyor.  Yakınlarımızın, sevdiklerimizin sağlığını korumak adına daha dikkatli olmamız gerekiyor. En kısa sürede önce sarıya sonra ise mavi renge dönmeliyiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!