Advert

ZONDEF’İN YENİ BAŞKANI ZİYA ÖNCAN OLDU

Ziya Öncan: Şahsıma oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyor ve onları kucaklıyorum.

ZONDEF’İN YENİ BAŞKANI ZİYA ÖNCAN OLDU
Bu içerik 625 kez okundu.
Advert

   Yeter KÖMECÇİ

    Merkezi İstanbul’da bulunan Zonguldak Dernekler Federasyonu (ZONDEF) 4. Oloğan Genel Kurul toplantısı Esenler Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

     Genel Kurul’da Divan Başkanlığını ZONDEF’in kurucu başkanı Ali Rıza Kiremitçi yaptı. Genel Kurula KASTOB Genel Başkan Vekili Yaşar Saka, ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu, KARAKDER Başkanı Metin Kara, Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Ece, Zonguldak Turizm Platformu Başkanı Muhammet Cuntay, AKP Esenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Samet Eren ve derneğin üyeleri ve delegeleri katıldı.

    Genel Kurula Zonguldak, Bursa, Çorlu, Silivri, Darıca, Pendik ve İstanbul’un diğer ilçelerinde faaliyet gösteren derneklere üye 118 delege katıldı.

    Genel kurulun açılışında konuşan mevcut başkan Gurbet Altay, görevi süresince kendilerine destek ve katkı veren herkese teşekkür etti. Konfederasyonun gelir gider hesapları, çalışmaları ve bir sonraki yıllarda yapacakları plan ve projelerinin ibra ve kabulünden sonra seçimlere geçildi.

     Genel Kurulda Ziya Öncan ile Orhan Bayraklı’nın yarıştığı başkanlık yarışının galibi Ziya Öncan oldu. Ziya Öncan genel kurul sonrasında yaptığı teşekkür konuşmasında, 155 delegeden 118’inin katılımıyla, büyük bir coşku ve heyecan ile dostluk ve kardeşlik çerçevesinde genel kurulu gerçekleştirdiklerini, söyledi.

    Öncan konuşmasını şöyle sürdürdü:

     “Değerli başkanım Orhan Bayraklı ile iki aday olarak girdiğimiz Genel Kurul sonucunda delegelerimiz çoğunluğunun oyunu alarak Genel Başkanlık görevini Gurbet Altay başkanımdan devralmış bulunmaktayım. Şahsıma oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyor ve onları kucaklıyorum. Çok değerli dernek başkanlarımıza, saygıdeğer Zonguldaklı hemşerilerimize, başından sonuna kadar büyük emek veren Zonguldak sevdalısı gençlerimize, ilk günden bu güne saygı sevgi çerçevesinde sağduyulu bir şekilde süreci devam ettiren değerli başkanım Orhan Bayraklı’ya ve tabiki şahsıma bu görevi layık gören çok değerli Zonguldak sevdalılarına çok teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.

Zonguldaklılar için her açıdan son derece önemli ve bir o kadar da değerli olan yeni bir dönem, yeni bir başlangıç olan Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
SÖZDE GAZETECİ(!) YİNE POLİSİMİZİ HEDEF ALDI!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!
GAZETECİ DEĞİL PROVOKATÖR!