Advert
Advert
Advert

DENETİMLERDE 21 KİŞİ YAKALANDI

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince “Tam Kapanma Denetimleri” kapsamında salgın tedbirlerine vatandaşların uyumunu artırmak ve alınan tedbirlerin kontrollerini sağlamak amacıyla denetimler yapıldı.

DENETİMLERDE 21 KİŞİ YAKALANDI
Bu içerik 1199 kez okundu.
Advert

 

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince “Tam Kapanma Denetimleri” kapsamında salgın tedbirlerine vatandaşların uyumunu artırmak ve alınan tedbirlerin kontrollerini sağlamak amacıyla denetimler yapıldı. Denetimler kapsamında araması bulunan 21 şahıs yakalandı.

Yapılan denetimlerde İl giriş/çıkışlarının takibi için kurulan (5) sabit yol kontrol noktası ve il sınırları içerisine kurulan (10) yol kontrol noktası olarak toplamda (15) yol kontrol noktası ile vatandaşların seyahat izin belgesi, görev belgesi ve HES kodu gibi kontrolleri yapıldı. Yapılan kontrollerde 7 bin 925 şahıs, 6 bin 926 araç kontrol edilmiş olup, çeşitli suçlardan araması bulunan (21) şahıs ve (6) araç yakalandı. Bununla birlikte kısıtlamaları ihlal eden  (45) şahsa idari işlem uygulanması maksadıyla tutanak tanzim edildiği öğrenildi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
AŞI SIRASI GIDA SEKTÖRÜNE GELDİ
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK
DEVREK “ŞEFİN ÖZEL KONUĞU” OLACAK