Advert
Advert

ZONGULDAK VE İLÇELERİNDE RESMİLEŞTİ

Genel Başkanlığını Ersoy Şengül'ün yaptığı, Uyuşturucudan kurtulmak isteyen vatandaşlara yardımcı olmayı hedefleyen ve bunun yanında kadına şiddet,çocuk istismarı, hayvan hakları gibi sosyal sorunlarlada aktif rol almayı üstlenen DUMED (Dünya uyuşturucu

ZONGULDAK VE İLÇELERİNDE RESMİLEŞTİ
Bu içerik 980 kez okundu.
Advert

 

 Genel Başkanlığını Ersoy Şengül'ün yaptığı, Uyuşturucudan kurtulmak isteyen vatandaşlara yardımcı olmayı hedefleyen ve bunun yanında kadına şiddet,çocuk istismarı, hayvan hakları gibi sosyal sorunlarlada aktif rol almayı üstlenen DUMED (Dünya uyuşturucu ile mücadele eğitim derneği) Zonguldak' da resmileşti.

 DUMED Genel Başkanı Yardımcısı Vahide Ayşit, İstanbul İl Başkanı İsmail Karadağ'ın hazır bulunduğu Devrek' teki bir toplantıda Zonguldak ve ilçe temsilcilerine mazbataları verildi. DUMED' in Zonguldak İl Temsilcisi Mehmet Zeki Bayram, Zonguldak Merkez İlçe Temsilcisi Didem Çimen, Devrek İlçe Temsilcisi Orhan Küçükkaya , Kilimli İlçe Temsilcisi Medine Atmaca, Çaycuma İlçe Temsilcisi Erdoğan Karaeli, Gökçebey ilçe Temsilcisi Güler Kırış oldu. DUMED hakkında bilgi veren yaptığı ve yapacağı projelerden söz eden Ayşit, "Uyuşturucu bir hastalık değil, bağımlılıktır, bağımlılıktan kurtulmak isteyen vatandaşlara, ailere gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışacağız. Bu görevi Zonguldak'ta üstlendiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK