Advert

İREM ARSLAN' IN HAYALİ

Devrekli Mesut Özil’i tanıttı

İREM ARSLAN' IN HAYALİ
Bu içerik 920 kez okundu.
Advert

 

      Zonguldak’ın Beycuma Beldesi Şehit Onbaşı Rıfat Köktürk Ortaokulu 5.sınıf öğrencisi İrem Arslan, Azerbaycan-Türkiye olarak ortak yürüttükleri e-Twinning projesi olan ‘’Gelecek Nesillere Sağlıklı Bir Yaşam Verelim’’projesiyle hayranı olduğu Devrekli Mesut Özil’i tanıttı.

      İrem Arslan, Mesut Özil’le ilgili olarak Almanya’da dünyaya geldiğini, ancak aslen Zonguldak’a bağlı Devrek ilçesinden olduğunu belirterek Mesut Özil’in profesyonel futbol kariyerime 2006 yılında Schalke 04’te başladığına, ardından Werder Bremen’e transfer olduğunu dile getirdi.

      Almanya Milli Takımında 2006-2018 yıllarında yer alan Mesut Özil,2010 yılında FIFA Dünya Kupasında turnuvanın en değerli oyuncusuna verilen Altın Top Ödülüne aday gösterilmiştir.Real Madrid, Arsenal gibi takımlarda futbol oynayan Mesut ÖZİL,Real Madrid’de oynayan ilk Türk futbolcu ünvanına sahiptir. 2021 tarihinde Fenerbahçe takımına transfer olarak futbol hayatına vatanında güzel ülkemiz Türkiye’de davam eden Mesut Özil;Türkiye’nin en büyük takımlarından biri olan Fenerbahçe’de olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta dile getirmektedir. Beycuma Şehit Onbaşı Rıfat Köktürk 5.Sınıf Öğrencisi Olan İrem Arslan’ın en büyük hayali, hayranı olduğu Mesut Özil ile tanışabilmek”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
ZONGULDAK’TAN YANGINLARA MÜDAHALE İÇİN DESTEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK
“1.ULUSAL DEVREK SAFDER KARTOĞLU YARI MARATONU” DÜZENLENECEK