Advert
Advert
Advert

ADAYLIĞINI VE PROJELERİNİ AÇIKLADI

Ahmet Uzunay nüfus bakımından Devrek'in en büyük mahallesi olma yolunda ilerleyen İsmetpaşa Mahallesi için muhtar adaylığını açıkladı.

  ADAYLIĞINI VE PROJELERİNİ AÇIKLADI
Bu içerik 520 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

   Ahmet Uzunay nüfus bakımından Devrek'in en büyük mahallesi olma yolunda ilerleyen İsmetpaşa Mahallesi için muhtar adaylığını açıkladı.

  Adaylığıyla birlikte hayata geçirmek istediği projelerinide açıklayan Uzunay "Mahallemi seviyorum, oturmaya değil hizmet için geliyorum"' dedi.

  Ahmet Uzunay, 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İsmetpaşa Mahallesi muhtarlığına  talip oldu. Düşündüğü projeleri faaliyete geçirebilmek için İsmetpaşa Mahallesi sakinlerinin desteklerini beklediğini belirten Uzunay;

  "Ben Ahmet Uzunay olarak, 'Mahallemi Seviyorum Oturmaya Değil Hizmet İçin Geliyorum' sloganıyla 31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde İsmetpaşa Mahallesi muhtarlığına talibim. Slagonumda belirttiğim gibi 'Mahallemi Seviyorum Oturmaya Değil Hizmet İçin Geliyorum' ve mahallemizdeki eksikleri biliyorum. Mahallem için düşündüğum projelerimi sizlerle paylaşıp faaliyete geçirebilnem için İsmetpaşa Mahallesi sakinleri olarak desteklerinizi bekliyorum. Destekleriniz sayesinde perçekleştirmek istediğin projelerim şu şekilde;

 1- Yıllardır Devrek-Zonguldak yolu üzerinde yapılan kazaların en azami seviyeye inmesi için (EDS) Elektronik  Denetleme Sistemini faaliyete geçirerek gerekli olan yol emniyetinin sağlamasını sağlıyacağım.

 Güzergahımız yeni terminaldeki şıkladın Devrektaş'a kadar olan bölüme hız sınırını yerleştirmek

  2 - İsmet Paşa Mahallesi Gençlerini Koruma ve Kalkındırma Deneğini kurmak. Derneğimizin amacı, dernek üyelerimizin yapmış oldukları bağışlar ile bir havuz olusturup bu bağışları bankanın dernek hesabında birikmesini sağlamak. Havuzda biriken bu bağışların muhtaç alilelerimiz ve öğrenci kardeşlerimize yardımcı olmak amacıyla kullanılmasını sağlamak.

  3- Derneğimizin çatısı altında bir Düğün Salonu açmak. Yapmış olduğum araştırmama göre bir düğunün Devrek'te bulnan düğün salonlarında 100.000 ile 125.000 Lira arasında olduğunu tespit ettim. Aynı düğümün Derneğimizin Düğün Salonunda 50. 000 Lira'ya yapılabileceğini sizlerde paylaşmak istedim.

  Buradaki cüzi miktarda, olan kira bedelinin yine aynı şekilde derneğimizin hesabında binkmesini sağlayıp üniversite kazanıp maddi imkansızlıklardan dolayı gidemeyen kardeşlerime gereken desteği bu  şekilde sağlamak istiyorum.

    Ayrıca maddi imkansızlıklardan düğünlerini düğün salonunda yapamayan kardeşlerime de bu vesile ile yardımcı olmayı istiyorum

    Sizlere sunduğum ve paylaştığım projelerimi gerçekleştirebilmem için İsmetpaşa Mahallesi sakinlerinin desteklerini bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle Muhtar Adayınız Ahmet Uzunay"

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR