Advert
Advert
Advert

EMNİYETLE BİRLİKTE DENETİM YAPTI

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, durdurulan araçlarda bulunan vatandaşlara çikolata ve kolonya ikramında bulunarak yeni yıllarını kutladı.

EMNİYETLE BİRLİKTE DENETİM YAPTI
Bu içerik 424 kez okundu.
Advert

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, durdurulan araçlarda bulunan vatandaşlara çikolata ve kolonya ikramında bulunarak yeni yıllarını kutladı.

Zonguldak'ta yılbaşı akşamı 413 polis, jandarma ve 2126 kolluk kuvvetinin görev yaptığını belirten Vali Osman Hacıbektaşoğlu şöyle konuştu:

"2024 senesini karşılarken sizler vasıtasıyla tüm Zonguldaklı vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın, 2024 yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum Sağlıklı, huzurlu, bereketli bir yıl olmasını diliyorum. Allah kazalardan, belalardan, Zonguldak'ımızı, ülkemizi, milletimizi, devletimizi korusun. Bütün insanlığın yüzü gülsün inşallah. 2023 senesi, acısıyla, tatlısıyla geçti. Tabii biraz zor geçti. Şubat ayının ilk haftasında 2023 senesinin büyük bir depremle uyandı. ülkemiz. Yine birçok sel, afetle karşı karşıya kaldı. Yangınlar, afetler yine ülkemize karşı sınırlarımızda ortaya çıkan savaşlar 2011 yılından bu yana Suriye'de meydana gelen iç savaş onun ülkemiz için oluşturduğu tehditler. Rusya, Ukrayna savaşı. Birçok krizin ortasındayız. Ama Allah'a şükür bunca olana rağmen milletimiz, devletimiz, bütün başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tüm devletimiz, bütün kurumlarımız, milletimiz, büyük milletimiz, Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti Devleti dimdik ayaktayız. Çok güçlüyüz. 2024 yılında çok daha güçlü olacağız, çok daha iyi olacağız Allah'ın izniyle. Bütün tüm dünyanın gözü önünde Filistin'de, Gazze'de masum insanlar bebekler, kadınlar, yaşlılar, hastalar, çocuklar, okullar, camiler, ibadethaneler her yeri bombalayan, insanlıktan çıkmış siyonistler, Yahudiler demiyoruz ama siyonistler bunu bütün dünyaya hakim olan, kendilerini dünyanın hakimi gören bütün büyük güçler, Avrupa'nın büyük devletleridir. Örgütler, kuruluşlar, hepsi lal olmuş ağzını, gözünü kapatmış. Herkesi sindirmişler ve uyuşturmaya devam ediyorlar. Bu zulüm de devam etmeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye Türk milleti her bir ferdi buna müsaade etmeyecektir. Bu zulme hiçbir zaman müsaade etmedik. Bu özgüven, bizim milletimizin her bir ferdinde, her bir Zonguldaklı da, her bir nerede olursa olsun, nerede olursa olsun bu milletin her bir ferdinde vardır. Dün zulme uğrayanlara, bu millet, bu devlet yapısını açmıştır. Bugün de aynı noktadadır, aynı yerdedir, aynı yerde duruyor. Bu duruş, bu zulmü engelleyecektir. İnsanlığı öldürmemek lazım, insanlığın ayakta durması için Türk milletinin Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin ayakta olması lazım., güçlü olması lazım. Ben başta deprem felaketinde hayatını kaybedenlere insanlarımıza rahmet diliyorum."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR