Advert
Advert
Advert

DEVREK'TE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ SONUÇLANDI

Devrek Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlandı.

DEVREK'TE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ GÖRÜŞMELERİ SONUÇLANDI
Bu içerik 418 kez okundu.
Advert

Devrek Belediyesi ile Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (TÜM BEL-SEN) arasında süren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uzlaşma ile sonuçlandı. Sözleşmeye göre, Devrek Belediyesi’nde görev yapan memurların sosyal denge tazminatı tavan rakam olan yüzde 120 olarak uygulanacak.

     Devrek Belediyesi ile KESK’e bağlı TÜM BEL-SEN arasında toplu iş sözleşmesinin imzalanması için başkanlık makamında tören düzenlendi.

      Törene, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, TÜM BEL-SEN Zonguldak Şube Başkanı İsmail Sefertaş ve Devrek Şubesi temsilcileri katıldı. Sözleşmeyle Devrek Belediyesi’nde çalışan memurların ve sözleşmeli memurun sosyal denge tazminatı tavan ücret olan yüzde 120 olarak uygulanması imza altına alındı.

     TÜM BEL-SEN Zonguldak Şube Başkanı Sefertaş, “Görüşmelerin uzlaşma ile sonuçlanmasının ardından Devrek Belediyesi ile sözleşmemizi imzaladık. Her zaman çalışanlarının yanında olan Devrek Belediye Başkanımız Sayın Çetin Bozkurt’a tüm memur arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da yaptığı konuşmada, “Ben her zaman çalışandan, emekçiden yana oldum, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlar zor olsa da personelimizi mağdur etmedik, etmeyeceğiz de. Bu anlaşma tüm memurlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
  MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ
MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ