Advert
Advert
Advert

TTK YEDEK LİSTESİNİ AÇIKLADI

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TKK)’da 2000 işçi alımında 4. etap yedekler çağırıldı.

TTK YEDEK LİSTESİNİ AÇIKLADI
Bu içerik 322 kez okundu.
Advert

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TKK)’da 2000 işçi alımında 4. etap yedekler çağırıldı.

TTK’da işçi alımı ile ilgili gelişmeler devam ediyor. Asil adayların bir kısmının sağlık kontrolünde elenmesi ile yedek alımlar başladı. 4. Etap alım ilanı TTK’nın resmi sitesinde yayınlandı.

Yayınlanan ilan şu şekilde:

2000 PANO AYAK ÜRETİM İŞÇİSİ ALIMI

4.ETAP YEDEK ADAY ÇAĞRILMASI

2000 Gruplu işçi alımı kura çekimi sonucunda “Asıl” aday olarak işe girmeye hak kazanan, ancak  sağlık muayenesi yapılmak üzere sevk edildikleri tam teşekküllü hastanelerce haklarında “ÇALIŞAMAZ” kararı verilen adayların (17.01.2024 tarihine kadar Kurumumuza intikal eden rapor sonuçlarına göre) yerine, aşağıdaki listelerde isimleri bulunan YEDEK adaylar çağrılmıştır.

YEDEK adayların; ücretleri kendileri tarafından karşılanmak suretiyle TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre sağlık muayenelerinin yapılabilmesi için Kurumumuzca belirlenen ilgili Hastanelere sevk edilmek üzere;

18.01.2024 – 24.01.2024 tarihleri arasında aşağıdaki belgeler ile birlikte Zonguldak TTK Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı İşçilik Servisine müracaat etmeleri gerekmektedir.

YEDEK ADAYLARIN YANINDA GETİRECEĞİ BELGELER

·       Nüfus Cüzdanı ve fotokopisi

·       En son bitirdiği okul diploması ve fotokopisi

·       4 adet vesikalık resim

·       İkametgâh belgesi

·       Nüfus kayıt örneği

·       Varsa askerlik terhis belgesi (fotokopi)

·       Varsa Sigorta sicil numarası ve Başlangıç tarihi (Gün, Ay, Yıl) (Fotokopi)

NOT: Belgelerinden herhangi biri eksik olan adayların hiçbir belgesi kesinlikle alınmayacak olup, belgelerin şeffaf dosya içerisinde getirilmesi gerekmektedir.

 NOT: Listede ismi bulunan YEDEK adayların, Kurumumuzca sevk edildiği hastane tarafından TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayeneleri sonucunda alacakları “Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında çalışır” kararlı İlk İşe Giriş Sağlık Raporlarına ve İl Emniyet Müdürlüklerince yapılacak olan Arşiv Araştırması sonucuna göre  işe   başlatılacak olup, “ÇALIŞAMAZ” kararı alan veya Arşiv Araştırma sonucu OLUMSUZ  olan adayların yerine ise sıradaki YEDEK adaylar çağrılacaktır.

Evrak teslimi için son tarih 24.01.2024 mesai bitimine kadar (17:00) olup, bu tarihe kadar Kurumumuza belgeleri teslim etmeyen adayların yerine yedek adaylar çağrılacaktır.

Bu ilan, yönetmelik hükümlerine göre tebligat niteliğinde olup, işçi adaylarına ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR