Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

CİLAS'TA YANGIN ÇIKTI

Çaydeğirmeni’nde faaliyet gösteren Cilas kauçuk Fabrikası’nda yangın çıktı.

CİLAS'TA YANGIN ÇIKTI
Bu içerik 869 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

   Devrek'e bağlı Çaydeğirmeni Beldesinde faaliyet gösteren Cilas Kauçuk Fabrikası’nda yangın çıktı. 2 kişi dumandan etkilendi.

  Yangında 2 kişinin dumandan etkilenerek yaralandığı bilgisi ile olay yerine çok sayıda 112 Acil Sağlık, İtfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Boyahane bölümünde çıkan yangının söndürülmesi için Devrek ve Çaydeğirmeni Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından söndürme çalışması başlatıldı. İtfaiye ekiplerinin hızlı müdalesiyle yangın büyümeden kontrol altına alınarak söndürüldü.

 Yangın sonrası boyahane bölümü bölümünde maddi hasar meydana gelirken Cilas Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Civak gazetecilere yaptığı açıklamada, "Ufak da olsa bir yangın oldu. Müdahale ettik. Arka taraftaki boyahane kısmında küçük de olsa tam neden olduğunu tespit edemedik. Galiba elektrik kontağından çıktı ama şimdiye kadar böyle bir şey olmamıştı. Biz de bundan sonra önlemlerimizi alacağız. Kendi elemanlarımız müdahale etti. Biraz büyüyünce haliyle itfaiye çağırmak icabetti. Çevredeki itfaiyeler geldi, sağ olsunlar. Hızlı bir şekilde müdahale ettiler. Şu an olumsuz bir şey yok. 2 tane dumandan etkilenen arkadaşımız oldu. Onlara da ambulansta müdahale ettiler, hastaneye gitmeye gerek kalmadı. Arkadaşlarımızın yangın eğitimi var, şirket de yangına karşı donanımlı ama biraz büyüyünce haliyle paniğe kapıldılar. İtfaiye gelince söndürdü. İnşallah yarın sabah üretimimize kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.

 

   

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TRT REPERTUVARINDA ZONGULDAK’IN 16 TÜRKÜSÜ OLDU
TRT REPERTUVARINDA ZONGULDAK’IN 16 TÜRKÜSÜ OLDU