Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DAVRANIŞI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Gönüllü olarak çöp toplayan 6 yaşındaki Ali Ömer ödüllendirildi.

DAVRANIŞI ÖDÜLLENDİRİLDİ
Bu içerik 1022 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

    Gönüllü olarak çöp toplayan 6 yaşındaki Ali Ömer ödüllendirildi. Devrek'te gönüllü olarak çöp toplayan 6 yaşındaki Ömer Ali Bükrü'nün bu davaranışına Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt duyarsız kalmadı.

  Devrek'te yaşayan 6 yaşındaki Ömer Ali Bükrü, ellerine eldivenlerini taktıktan sonra Cumhuriyet Alanı'nda topladığı çöpleri çöp kutularına bırakıyor. Çevreye gösterdiği duyarlılıktan dolayı Ali Ömer Bükrü, büyüklerine de örnek olmayı başardı. Duyarlı çocuğun sergilediği bu davranış karşısında duygulanan Başkan Bozkurt, 6 yaşındaki Bükrü ile bir araya geldi. Bükrü'nün duyarlılığının herkese örnek olması gerektiğini söyleyen Başkan Bozkurt, Bükrü' ye teşekkür plaketi ve forma takdim etti.    

  6 yaşındaki Bükrü'nün Cumhuriyet Alanı'nı temiz tutma konusunda verdiği mücadelenin mutluluk verici olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, “Ömer Ali Bükrü'nün bu davranışını gördüğüm zaman çok duygulandım. Bu sokaklar, parklar, bu dünya, kısacası Devrek hepimizin. Eğer yaşadığımız yeri kirletirsek ileride nefes alacak, rahat bir şekilde yaşayabileceğimiz yer olmayacak.

    Çevreye göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü, koca yürekli evladımız Hülya ve Nurettin Bükrü çiftinin çocukları Ömer Ali Bükrü'yü kutluyorum. Ömer Ali Bükrü'nün duyarlı ve bilinçli bir birey olarak yetiştirilmesinde önemli rol oynayan ebeveynlerine teşekkür ediyorum. Buradan ailelere sesleniyorum. Lütfen çocuklarınızı çevresine duyarlı iyi birey olarak yetiştirin.” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  MAAŞA GÖRE TOST
MAAŞA GÖRE TOST
"SIKINTININ NEDENİ AKP İKTİDARIDIR, SARAYDIR!"