Advert
Advert
Advert

“AK PARTİ’NİN DE, CHP’NİN DE, MHP’NİN DE BAŞKANI OLACAĞIM!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

 “AK PARTİ’NİN DE, CHP’NİN DE, MHP’NİN DE BAŞKANI OLACAĞIM!”
Bu içerik 753 kez okundu.
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışı gerçekleştirildi.

CHP SKM açılışı, Nizam Caddesi üzerinde törenle gerçekleştirildi. Açılışa; CHP Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, İl Başkanı Devrim Dural, Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Kadın Kolları Başkanı Yüksel Parmak, CHP’li Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyesi adayları, il ve ilçe teşkilatı ve partililer katıldı.

DURAL; “SÖZ VERİYORUZ”

CHP İl Başkanı Devrim Dural; “Hoşgeldiniz. Sizlerle gurur duyuyorum. Burası benim sokağım. Doğduğum, büyüdüğüm, işimi yaptığım sokak. 25 seçim bölgesi var Zonguldak’ta. 13 Belediyesi, CHP saflarında. Biz zaten öndeyiz. Anketlerde de öndeyiz, Zonguldak'ta da öndeyiz. Bu gururu zaferle taçlandıracağız. CHP kazanacak, Türkiye kazanacak. İşimiz gücümüz belediyecilik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni, Ankara’yı yaptık mı? Ereğli, Çaycuma, Alaplı bizde mi? Zonguldak’ta olacak! Siz bu ülkeyi kötü yönetiyorsunuz. Emekli maaşlarınızdan memnun musunuz? 3 bin lira devasa ikramiye verdiler size, memnun musunuz? Bunun bir cezası olmayacak mı! İş bilen, liyakatli belediye başkanımızı başa geçirecek miyiz! Tahsin Başkan Belediye Başkanı olarak tarihe geçecek. Sizlerden destek bekliyorum. Söz veriyoruz, çalmayacağız, çaldırmayacağız!”dedi.

ERTUĞRUL;“ÜLKENİN DEĞERLERİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKİYORLAR!”

CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul da; “Güzel yüzleriniz burayı aydınlatıyor. Öyle bir iktidar tarafından yönetiliyoruz ki, bu iktidar planlı bir şekilde Türkiye’nin temellerine dinamit atıyor! Parlemento erkisiz hale getirilmeye çalışılıyor. Bütün değerli madenlerimizi yabancılara peşkeş çekiyorlar! Vatandaşımız köle gibi çalıştırılıyor. Olan vatandaşımıza, çocuğumuza, doğamıza oluyor. Ülkenin bütün kaynaklarını yandaşlarına peşkeş çektiler. Özellikle düşük gelirli vatandaşlarımızla resmen dalga geçer gibi zamlar verdiler. Bugün zammı veriyorlar, yarın kahroluyoruz! Halkımıza bunu defalarca anlattık, ne ülkede ne gelirde adalet var. İnsanlarımızı yardıma muhtaç hale getiriyorlar. Bizim belediyemize oy vermezseniz hizmet gelmez diyorlar! CHP’li belediyeler devamlı ileriyi düşünerek yatırım yapan belediyelerdir. Emeklilerimiz çok büyük sıkıntıda. En azından bayram ikramiyesini bir asgari ücret verin, rahat nefes alsınlar dedik. Bu önergemiz reddedildi. Yazıklar olsun. Yakacak kömür diye vatandaşımızın önüne taş bırakıyorlar! Vatandaş isyan ediyor. Soru önergesi verdim. Sayın bakanın verdiği cevap ‘Sadece TKİ’den kömür alıyoruz.’

Bununla ilgili şikayetler yığın yığın gelmeye devam ediyor. Yıkan bir belediye istemiyoruz! Hakkım derdine derman olacak belediye istiyoruz.” diye konuştu.

YAVUZYILMAZ; “HALK İSTERSE YAPACAĞIZ, İSTEMEZSE YAPMAYACAĞIZ!”

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ise; “Erzincan İliç’ten geliyorum. Yalnız gelmedim. CHP Genel Başkanımız Özgür Özel, İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın selamlarını getirdim.  Ortak akılla belediyecilik yapacağız. Bir şey mi yıkılacak? Ortak akılla yapılacak. Tahsin başkan söz verdi. Zonguldak halkı isterse yapılacak, istemezse yapılmayacak. Seçimlere kadar karınca gibi çalışacağız. Belediyecilikte Tahsin Erdem’i anlatacağız.

Bir müjde verelim. Zonguldak için yapılan son ankete göre öne geçmiş durumdayız. Hayırlı olsun! Hepimize başarılar diliyorum. Saha bizim, sokak bizim!”

ERDEM; “AK PARTİ’NİN DE, CHP’NİN DE, MHP’NİN DE BAŞKANI OLACAĞIM!”

Zonguldak Belediye Başkan adayı Tahsin Erdem de, Zonguldaklı vatandaşları selamlayarak; “Bugün burada bizleri yalnız bırakmadığınız için sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum. Gözlerinizdeki ışıltıyı görüyorum. Bu ışıltı aydınlık günlerin geleceğinin göstergesi. Zonguldak Belediyesi’nin iki yakasını bir araya getirmek için geliyorum. Yapacağımız bütün hizmetlerde dürüstlük, namusluk, şeffaflık olacak. Harika eserler bırakacağız. Sadece park ve plaj düzenlemesi olmayacak. Açlık sınırının dahi altında yaşayan emeklilerimiz var. En büyük projem tasarruf. Kamunun kaynaklarını israf etmeden bir yandan kaynak yaratacağım, bir yandan yardıma muhtaç insanlara kötü hiçbir gün bırakmayacağım. Zonguldak’ta aynı, Misak-I Milli de aynı. Zonguldak’ın kalbine gireceğiz. AK Parti’nin de, CHP’nin de, MHP’nin de Belediye Başkanı olacağım. Sosyal belediyeciliği hayata geçireceğim. 31 Mart’a kadar durmayacağım. Hep birlikte başaracağız. Ben inanıyorum, siz de inanın.” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların arkasından SKM törenle açıldı.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
  MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ
MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ