Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT HER YERDE

Esnaf ve vatandaşlarla buluştu

BAŞKAN BOZKURT HER YERDE
Bu içerik 892 kez okundu.
Advert

 

  Devrek Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Çetin Bozkurt, esnaf ziyaretinde bulunarak vatandaşla bir araya geldi.

     Başkan Çetin Bozkurt günü yine yoğun bir gündemle geçirdi. Kendisine yapılan ziyaretlerin ardından esnaf ziyareti ve vatandaşlarla bir araya geldi. Kadınından erkeğine, gencinden yaşlısına, öğrencisinden esnafına tüm kesimi kucaklayan Başkan Çetin Bozkurt, onların talep ve önerilerini dinlemeye, ihtiyaçları yerinde tespit ederek anında çözüm üretmeye ayrı bir önem veriyor.

    Başkan Bozkurt her gittiği yerde esnaf, vatandaş ve çocukların samimi ve sıcak bir şekilde karşılanıyor. Esnaf dükkânlarını tek tek ziyaret eden Bozkurt, esnafa hayırlı işler, vatandaşla da samimi sohbetler yaparak onların gönlünü kazanıyor. Zaman zaman da esnafın tezgahına geçen Başkan Bozkurt müşterilere satış yaptı.

    Esnaf ziyareti ve vatandaş ziyaretlerini değerlendiren Bozkurt, “Bizlere güneven, inanan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kıymetli hemşerilerimle hergün buluşuyorum. Bundan da büyük bir keyif alıyorum, onlar da mutlu. Biz göreve geldiğimizden buyana insan ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ortaya koyduk. Bundan sonra da koyacağız. Hemşerilerimle günün her saati görüşüp, sohbet idiyoruz hem de bizlerden taleplerini dinliyoruz. Her zaman olduğu gibi çözüm noktasında hemşehrilerimizin yardımcısı oluyoruz” ifadelerini kullandı.

     Vatandaşlar da kendilerine gösterdiği ilgisi, nezaket ve hizmetlerinden dolayı Başkan Çetin Bozkurt’a teşekkür ediyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR?
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR? "
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.