Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BOZKURT: 31 MART HÜKÜMETİ UYARMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN

Devrek Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt seçim çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

  BAŞKAN BOZKURT: 31 MART HÜKÜMETİ UYARMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR GÜN
Bu içerik 570 kez okundu.
Advert

   Devrek Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt seçim çalışmaları kapsamında  Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

    Başkan Çetin Bozkurt, esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kez de Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafın derdini, yaşadığı sorunları dinledi. Ziyaretin gündemi ise yerel seçimler, ekonomik kriz ve vatandaşın düşen alım gücü oldu.

    Sanayi Sitesindeki tüm esnafı teker teker ziyret eden başkan Çetin Bozkurt, zaman zaman da işyerlerindeki tezgahlara geçti. Çalışanlara kolaylık ve bol kazançlar diledi, 31 Mart Yerel Seçimleri için esnaftan destek istedi.

    Esnafın da vatandaşın da en büyük derdinin ülkede yaşanan derin ekonomik kriz olduğunu belirten Başkan Bozkurt, “Olmayan parayla, vatandaş da esnaf da ne yapsın? Yüklü gelen elektik, doğalgaz faturaları esnafın belini iyice bükmüş. Ekonomik krizin de zamların da tek bir nedeni var, o da Türkiye’nin yanlış ekonomi politikası. Bütün sorunların altında da Türkiye’nin kötü yönetilmesi yatıyor. 31 Mart, hükümeti uyarmak, hükümeti frenlemek ve yanlış politikalarını engellemek ve iktidarı uyarmak için önemli bir gün olacaktır” dedi.

      Sanayi Sitesi esnafı ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Bozkurt, “Halkımıza, esnafımıza hiçbir zaman hayali vaatler vermedik, verdiğimiz sözleri de bir bir yerine getirdik. Karşılığını da aynı samimiyet ve sevgiyle alıyoruz. Devrek Sanayi Sitesinde 45 yıldır yapılmayan yolu yaparak buradaki esnafımızın hizmetine soktuk. Belediyeyi Sanayi esnafımızın ayağına götürdük” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
ŞAİR VE YAZARLAR SAFRANBOLU’DA BULUŞTU
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR