Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

“KADINLAR YAŞAMIN TA KENDİSİDİR”

Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Öztürk; Her alanda emekleri ve başarıları ile ön plana çıkmış, çalışkanlığı ve mücadelesi ile yorulmadan yeni nesiller yetiştirmiş olan kadınlarımız; tarihe imza atan A

“KADINLAR YAŞAMIN TA KENDİSİDİR”
Bu içerik 380 kez okundu.
Advert

 Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Öztürk; Her alanda emekleri ve başarıları ile ön plana çıkmış, çalışkanlığı ve mücadelesi ile yorulmadan yeni nesiller yetiştirmiş olan kadınlarımız; tarihe imza atan Anadolu kadınlarımız ile aynı ruhu taşımaktadır” dedi.

 Zonguldak’ın Gökçebey İlçesi Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vedat Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. “Kadınlar yaşamın ta kendisidir” diye Başkan Öztürk mesajında şöyle dedi:

 “Kadınlar yaşamımızın her anında yanımızda olan, bizleri dünyaya getiren, büyüten, yetiştiren, eğiten, sevgisi ile kuşatan ve şefkatli yürekleriyle bir an olsun bile bizleri yalnız bırakmayan, en değerli varlıklarımızdır.

  Her alanda emekleri ve başarıları ile ön plana çıkmış, çalışkanlığı ve mücadelesi ile yorulmadan yeni nesiller yetiştirmiş olan kadınlarımız; tarihe imza atan Anadolu kadınlarımız ile aynı ruhu taşımaktadır.

  Gökçebey Belediyesi olarak Gökçebeyli Hanım kardeşlerimizin yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Bizlere düşen görev, kadınlarımızı her platformda desteklemek ve yardımcı olmaktır. Kadınlar bizim anlayışımızda öznedir. Var olma ve yaşamın ta kendisidir. Adil iş ortamı, eşit işe eşit ücret gibi kavramları tartışmak yerine, kadınların fikirlerinden faydalanmamız gerekir. Bu vesile ile onların kendini geliştirmesi, iş yaşamında da var olması konularında gerekli adımları atmaya devam ederken, Gökçebey Belediyesi’ndeki değerli çalışma arkadaşlarımız başta olmak üzere, ülkemizdeki ve dünyanın her noktasındaki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum. Ülkemizde ve dünyamızda ayrım yapılmadan herkes için barış ve esenlik diliyor, şiddetin son bulduğu daha iyi bir dünya temenni ediyorum.”

  KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL PROGRAM:

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile bugün saat 19.00’da ilçede bulunan Elit Cafe’de kadınlara özel bir program düzenleyeceklerini söyleyen Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, tüm kadınların davetli olduğunu da sözlerine ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“MÜFETTİŞİN ARKASINA SIĞINMAYIN, HİZMET ÜRETİN!”
“MÜFETTİŞİN ARKASINA SIĞINMAYIN, HİZMET ÜRETİN!”
“NE MANİSA'YMIŞ ARKADAŞ YA...”
“NE MANİSA'YMIŞ ARKADAŞ YA...”