Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE SIRAYA GİRDİ

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu dün akşam, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne bağlı erkek yurdundaki öğrencilerle iftar yaptı

ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE SIRAYA GİRDİ
Bu içerik 360 kez okundu.
Advert

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu dün akşam, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne bağlı erkek yurdundaki öğrencilerle iftar yaptı.

Öğrencilerle birlikte yemek sırasına giren Vali Osman Hacıbektaşoğlu, iftar sonrası öğrencilerle bol bol sohbet etti. Vali Hacıbektaşoğlu, İl Gençlik ve Spor Müdürü Hakan Yüksel'e çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklamada "Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Ramazan ayının manevi atmosferinde “Zonguldak Erkek Yurdu”nda kalan öğrencilerimizle bir araya gelerek gençlerimizin Ramazan coşkusuna  ortak oldu, yurdun yemekhanesinde sıraya girerek yemeğini aldı, onlarla birlikte sahur yaptı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’in de eşlik ettiği programda Valimiz Hacıbektaşoğlu; hayırlı Ramazanlar dileyerek öğrencilerimizle samimi bir ortamda sohbet etti, talep ve beklentilerini dinledi, derslerinde ve öğrenim hayatlarında başarılar diledi" denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  MAAŞA GÖRE TOST
MAAŞA GÖRE TOST
"SIKINTININ NEDENİ AKP İKTİDARIDIR, SARAYDIR!"