Advert
Advert
Advert

YEŞİL GELECEKLERİNİ BİRİKTİRECEKLER

Devrek'te anaokulu öğrencilerine fidan ve kumbara dağıtıldı.

 YEŞİL GELECEKLERİNİ BİRİKTİRECEKLER
Bu içerik 402 kez okundu.
Advert

-Sercan KAPUSUZ-

  Devrek'te anaokulu öğrencilerine fidan ve kumbara dağıtıldı. 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası etkinlikleri kapsamında, Devrek Orman İşletme Müdürlüğü, Devrek Minikler Akademisi'nde öğrenim gören öğrencilere fidan ve kumbara dağıttı.

   Orman Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Devrek Orman İşletme Müdürü Hüseyin Beytekin, Devrek Orman İşletme Müdür Yardımcısı Onur Can ile işletme personelleri katıldı.

   Devrek Orman İşletme Müdürlüğü tarafından  “21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası” etkinlikleri kapsamında Devrek Minikler Akademisi ziyaret edildi. Ziyarette Devrek Orman İşletme Müdürü Hüseyin Beytekin, minik öğrencilere fidan ve kumbara hediye etti.

   Düzenlenen etkinliklerle amaçlarının, yeni nesillere, yarınlarımız olan çocuklara ağaç sevgisi aşılamak olduğunu belirten Devrek Orman İşletme Müdürü Hüseyin Beytekin; "21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası etkinlikleri kapsamında, ağaç yaşken eğilir düşüncesi ile ormanların ve dünyanın önemini anlatmak için çocuklarımızla bir araya geldik. Yapmış olduğumuz etkinliklerde amacımız, yeni nesillere, yarınlarımız olan çocuklarımıza ağaç sevgisi aşılamaktır. Onlara orman sevgisini öğretmek ve yeşil geleceklerini biriktirebilmeleri amacıyla fidan ve kumbara dağıtımı yaptık. Öğrencilere ağaç sevgisini aşılamak ve bugünü onlarla paylaşmak çok güzel bir duygu. Çocuklarımız diktikleri bu fidanlarla birlikte büyüyüp, onlar gibi gelişecekler ve bizim geleceğimizin kökleri olacaklar" diye ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
2 AY İÇİNDE HİZMETE GİRMESİ PLANLANIYOR
  MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ
MATEMATİĞİN DEHALARI DEVREK'TE TER DÖKTÜ