Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GENÇLİK BULUŞMASI MİTİNGE DÖNDÜ

Çetin Bozkurt'un gençlik buluşması mitinge döndü.

  GENÇLİK BULUŞMASI MİTİNGE DÖNDÜ
Bu içerik 905 kez okundu.
Advert

  Çetin Bozkurt'un gençlik buluşması mitinge döndü.

   Devrek Belediye Başkanı ve CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Çetin Bozkurt, adaylığının açıklanmasının ardından dur durak bilmeden sürdürdüğü ziyaretlerinde gençlerle bir araya geldi.

   Her gün mahalle mahalle gezip, halk ile buluşan Başkan Bozkurt'un dün geceki konukları ise Devrekli gençlerdi. Devrek Çınar Otel'de düzenlenen etkinlikte gençlerle bir araya gelen Başkan Bozkurt gençlerin yoğun ilgisi ve tam desteği karşısında adeta moral depoladı. Gençlerin Başkan Bozkurt'a büyük ilgi gösterdiği ve renkli görüntülere sahne olan gençlik buluşmasının ardından kortej yürüyüşü yapıldı.

    Devrek Çınar Otel önünden başlayan yürüyüş, İnönü Caddesi boyunca Cumhuriyet Alanı'na kadar devam etti. İlçe yönetimi, Belediye Meclis Üyesi adayları ve yüzlerce genç Başkan Bozkurt için yürüyerek birlik beraberlik mesajı verdi. Kortejin en önünde meşaleler, sloganlar ve marşlar eşliğinde yürüyen Başkan Bozkurt'a yol boyunca vatandaşlar da evlerinin balkonlarından alkışlarla destek verdi. Başkan Bozkurt'ta destek veren vatandaşlara el sallayarak karşılık verdi.

   Devrek Cumhuriyet Alanı'nda sona eren yürüyüşte Çetin Bozkurt pazar günü tüm Devreklileri oy kullanmaya ve sandıklara sahip çıkmaya davet etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
  MAAŞA GÖRE TOST
MAAŞA GÖRE TOST
"SIKINTININ NEDENİ AKP İKTİDARIDIR, SARAYDIR!"