Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BASANCI BAŞARIYA DOYMUYOR

Devrekli olan ve Gençler ve U23 Dünya Avrupa Şampiyonu Milli Sporcu unvanına sahip olan Sude Nur Basancı, ilk kez katıldığı Büyükler Elite Bayanlar Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde etti

BASANCI BAŞARIYA DOYMUYOR
Bu içerik 501 kez okundu.
Advert

  Devrekli olan ve Gençler ve U23 Dünya Avrupa Şampiyonu Milli Sporcu unvanına sahip olan Sude Nur Basancı, ilk kez katıldığı Büyükler Elite Bayanlar Türkiye Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde etti. Sadece 18 yaşında olmasına rağmen, kendisinden daha büyük ve tecrübeli rakipleriyle mücadele ederek Muaythai Elite Bayanlar A Class 57 kg kategorisinde Türkiye 2.'si oldu. Bu başarısıyla Türkiye Muaythai Süper Ligi'nde yarışmaya hak kazandı.

  Milli Takım Antrenörü Cemal Kocabaş, sporcuyla gurur duyduğunu belirterek, “1 hafta önce Rusya’da dünyada çok önemli olan bir  Profesyonel organizasyon da mücadele edip ayağımızın tozu ile gelip çok  zorlu bir Türkiye Şampiyonasında rakiplerini bir bir eleyerek  finalde tecrübeli rakibi ile çok iyi mücadele edip 2. Oldu  ve Muaythai Süper Lig’inde en iyiler ile mücadele etmeye hak kazandı. Teşekkürler ederiz başarılarımız  daim olsun.”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI