Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

EKİPLERİ DUYARLI OLMASI KONUSUNDA UYARDI

Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 23 Nisan öncesi düzenlenen devir teslim töreniyle Kuva-yi Milliye Ortaokulu öğrencisi Nurullah Arslan, minik Emniyet Müdürü olarak göreve başladı.

EKİPLERİ DUYARLI OLMASI KONUSUNDA UYARDI
Bu içerik 519 kez okundu.
Advert

   -Sercan KAPUSUZ-

  Devrek  İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 23 Nisan öncesi düzenlenen devir teslim töreniyle Kuva-yi Milliye Ortaokulu öğrencisi Nurullah Arslan, minik Emniyet Müdürü olarak göreve başladı.

  Minik Emniyet Müdürü Nurullah Arslan, görevine başlar başlamaz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün merkezine telsiz anonsu yaptı. Anonsunda kasksız ve hız yapan motorsiklet kullanıcıları konusunda duyarlı olunması uyarılarda bulundu.

  "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında" kamu yöneticilerinin temsili olarak koltuklarını çocuklara bırakma geleneği olarak Devrek  İlçe Emniyet Müdürü Mahir YüceTürk koltuğunu Kuva-yi Milliye Ortaokulu öğrencisi Nurullah Arslan'a devretti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Devrek'te gerçekleştirilen bu anlamlı etkinlikle çocuklara büyüklerin dünyasını anlama fırsatı verildi. 

Kuva-yi Milliye Ortaokuku Müdürü Önder Karakoca ve Ertuğrul Özmekik Devrek İlçe Emniyet Müdürü Mahir Yücetürk makamında ziyaret etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda koltuğunu temsili olarak Kuva-yi Milliye Ortaokulu öğrencisi Nurullah Arslan'a bırakan emniyet Müdür Yücetürk ,

 '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle emniyet müdürlüğümüze ziyarete gelen ve aynı zamanda koltuğumu benden almak isteyen öğrencimizi görünce çok mutlu oldum. Onu üniformasıyla birlikte odamızda ağırladık, telsiz anonslarına girdi. Bu manada 23 Nisan'ı kutlamayla birlikte mutlu oduk. En azından onların zihinlerinde polislikle ilgili olumlu izler anımsattık' diye konuştu.

  

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI
İBRAHİM TIĞ, ONUR VE USLU’YU ANLATTI