Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ZONGULDAK TABİP ODASI'NIN YENİ BAŞKANI KARGI!

ZONGULDAK TABİP ODASI'NIN YENİ BAŞKANI KARGI!
Bu içerik 347 kez okundu.
Advert

Zonguldak Tabip Odası Başkanlığı Olağan Genel Kurulu’nda kazanan isim Prof. Dr. Eksal Kargı oldu. Zonguldak Tabip Odası Başkanlığına aday olan Prof. Dr. Eksal Kargı ve Doç. Dr. Metin Pehlivan arasındaki yarışı kazanan isim Eksal Kargı oldu.

Kongre sonrası açıklama yapan Kargı, şu ifadeleri kullandı:

"Değerli meslektaşlarımız,

Değişim, dönüşüm, yenilenme, inovasyon gibi kavramlar artık hayatımızın bir parçası. Bu kavramlara olan inancımızla yeni nesil yönetim anlayışımızla Zonguldak Tabip odasının temsiline aday olma isteği ile yola çıktık.  Sağlık alanındaki tüm sorunları görüyor ve bunlara karşı kayıtsız kalamayacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Sağlıkta şiddet başta olmak üzere, hekimlerin haklarının korunması ve sağlık hakkının savunucusu olma yolunda yürütülecek çalışmalarda her bir meslektaşımızın katkı ve katılımın sağlanması için ilk çalışmamız üyelik çalışmalarımızı hızlandırmak olacaktır.

 

Önce meslek odamızın Online üyelik sürecini başlatıp, ilimizdeki tüm hekimlerimizin birbiri ile iletişimde olmasını sağlayacak platformlar oluşturacağız.  Zonguldak Tabip Odası yeni nesil yönetim anlayışı ile neleri konuşacağına, değiştireceğine, siz değerli meslektaşları ile birlikte  karar vereceğinden endişeniz olmamalıdır .

Bu sürece katkı sunan, emek veren, eleştiri ve öneri getiren, yapılan seçimlere gelerek oy kullanan, bize güven duyup sorumluluk veren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Sözünüz sesimiz olacaktır. Saygılarımızla. Yönetim Kurulu

Dr. Ahmet Eksal KARGI

Dr. Ayşe Semra DEMİR AKCA

Dr. Serhat BİLİR

Dr. Zeynep Mehpare ESKİCİ

Dr. Zihni YAMAK"

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR?
“HER ÖNÜNE GELEN AĞAÇLARIMIZI KESECEK CESARETİ NEREDEN ALIYOR? "
 19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.
19 MAYIS, GENÇLİK; GENÇLİK İSE GELECEK DEMEKTİR.