Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

AMELEBİRLİĞİ SEÇİME GİDİYOR

Ereğli Kömür Havzası Amelebirliği Biriktirme ve Yardımlaşma Sandığı, Sadık ve Şube Organlarında; 2024-2028 döneminde görev alacak işçi üyeleri seçime gidiyor.

AMELEBİRLİĞİ SEÇİME GİDİYOR
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

Ereğli Kömür Havzası Amelebirliği Biriktirme ve Yardımlaşma Sandığı, Sadık ve Şube Organlarında; 2024-2028 döneminde görev alacak işçi üyeleri seçime gidiyor. İşçi üyelerinin seçimi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü saat 07:00 - 17:00 arasında gerçekleştirilecek.

Merkez Yönetim Kurulu işçi temsilciliği ve Şube Yönetim kurulu işçi temsilciliğine aday olan isimler de netleşti.

Bölge bölge aday listeleri şöyle:

KOZLU SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği adayları:

Şenol GÜLTEKİN

Harun KARAKUŞ

Mehmet YELKENCİ

Ramazan AKTEPE

Adem KORKMAZ

Turgut ÖREN

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği adayları:

Turhan ÇETİNKILIÇ

Salih ATMACI

Recep ŞAHİN

Mustafa AYDOĞAN

Bayar BAŞTAN

Şaban OCAKCI.

KARADON SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği adayları:

Savaş ARSLANTOR

Volkan YILDIZ

Cengiz ONAYLANDI

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Emin FİDAN

Eyüp ARSLAN

Serkan AKCACIK

Ayhan ARSLAN

Caner UYAR

Korhan BOZ

ÜZÜLMEZ SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Osman TUTKUN

Okan AÇIKGÖZ

Ertan AKDOĞAN.

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Cüneyt ÖZFİDAN

Armağan ATAKUL

Tanju BAHADIR

Ahmet KUYÜMCÜ

İsmail KÖSEOĞLU

GELİK SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Adem AYDENİZ

Serkan GÜNAY.

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Şaban KARACAOĞLU

Serkan KARAUSTAOĞLU

Sinan CİVELEK

İspanyol KAZANCI

ARMUTCUK SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Ertuğrul YILMAZ

Metin ARTIRMAK

Şaban ÜSTÜN

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Soner ARSLAN

İsmail ÖNDER

Orhan YİĞİT

Mehmet DEMİRCAN

Muhammet KAHRAMAN

MERKEZ SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Serkan TEPEBAŞI

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Remzi ATMACA

Ramazan ÇAYIR

Uğur KAHRAMAN

AMASRA SEÇİM BÖLGESİ

Merkez Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği

Yasin Sagay

Timur YÜKSEL.

Şube Yönetim Kurulu İşçi temsilciliği_

Muharrem ÇAKAR

Eyüp DOĞAN

Tülay YÖNEL.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
TRT REPERTUVARINDA ZONGULDAK’IN 16 TÜRKÜSÜ OLDU
TRT REPERTUVARINDA ZONGULDAK’IN 16 TÜRKÜSÜ OLDU