Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

“DEVREK’TE DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR"

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulundu. AKP Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir ile Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu'nun da yer aldığı ziyaretlerde Başkan Ulupınar, Devrek'e yapılacak projelerle ilgili çok ö

“DEVREK’TE DÖNÜŞÜM BAŞLIYOR
Bu içerik 420 kez okundu.
Advert

  Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar Ankara'da çeşitli ziyaretlerde bulundu. AKP Devrek İlçe Başkanı İsmail Cinbir ile Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu'nun da yer aldığı ziyaretlerde Başkan Ulupınar, Devrek'e yapılacak projelerle ilgili çok önemli görüşmelerde bulundu.

 Devrek Belediyesi olarak  sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji konularında önemli adımlar attıklarını belirten Başkan Ulupınar, " Son olarak, Enerji Bakanlığımıza bağlı TEMSAN Genel Müdürlüğü'nü ziyaret ederek ilçemizin içme suyu iletim hattı üzerinde planlanan mikro hidroelektrik santral (HES) projemiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Bu konuyla ilgili yapılan değerlendirmelerin ardından saha çalışmalarına başlanacak ve proje aşamasına geçilecek. Projenin hayata geçirilmesiyle birlikte, belediyemizin elektrik ihtiyacının büyük bir kısmı buradan karşılanacak, böylece çevre dostu bir enerji üretimi sağlanmış olacak. Bu adım, Devrek Belediyesi'nin çevre dostu ve sürdürülebilir bir gelecek için attığı önemli adımlardan sadece biri. İlerleyen dönemlerde yapılacak projelerle birlikte, ilçemizin enerji ihtiyacının karşılanmasında doğa dostu çözümler ön plana çıkacak ve bölgenin kalkınmasına katkı sağlanacak. Devrek Belediyesi, sürdürülebilirlik ve çevre bilinci konularında gösterdiği duyarlılıkla, gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakma hedefi doğrultusunda kararlılıkla ilerlemeye devam edecek “dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK