Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ROSAK'TAN MUHTEŞEM KONSER

Devrek Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği (ROSAK) Türk Sanat Müziği Korosu “Yaz’a Merhaba” konseriyle müzikseverleri müziğe doyurdu

 ROSAK'TAN MUHTEŞEM KONSER
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert

    -Sercan KAPUSUZ-

     Devrek Rüştü Onur Sanat ve Kültür Derneği (ROSAK) Türk Sanat Müziği Korosu “Yaz’a Merhaba”  konseriyle müzikseverleri müziğe doyurdu.

    Şair-yazar Selma Aydın’ın sunumunu yaptığı konserin açılışında bir konuşma yapan Koro Başkanı öğretmen Leman Öztürk konsere katkı ve destek verenler ile konuklara katılımları için teşekkür etti.

   Şef Levent Özger yönetiminde Atatürk Kültür Merkezi’nde, ROSAK Türk Sanat Müziği Topluluğu’nun verdiği muhteşem ve unutulmaz konserle vatandaşlar müzik ziyafeti yaşadı. Konserde, ROSAK Türk Sanat Müziği Topluluğu ve solistleri birbirinden güzel Nihavend ve Muhayyer Kürdi makamlarında 20 eser seslendirdi.

    Atatürk Kültür Merkezi’ni hınca hınç dolduran müzikseverler zaman zaman da koro ve solistlere hem sözlü hem de alkışlarla eşlik etti. Halkı yoğun stres ve yaşam temposundan biraz uzak tutmak onları dinlendirmek amacını güden, Koro Şefi Levent Özger ile Koro Başkanı Leman Öztürk öncülüğünde verilen konser halkın beğeni ve takdirini topladı.

   Konsere Devrek Kaymakamı Muhammet Evlice'nin yanı sıra, Devrek Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Özmekik, Hakim Davut  Bayer, Devrek İlçe Emniyet Müdürü Mahir Yücetürk, eski Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, daire müdürleri çevre il ve ilçelerden gelen müzikseverler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK