Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

"GENÇLİĞİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Devrek Belediyesi, gençliğin ve gençlerin yanında olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu içerik 304 kez okundu.
Advert

Devrek Belediyesi, gençliğin ve gençlerin yanında olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan ve geleneksel olarak her yıl yapılması planlanan  ‘19 Mayıs DEV-FEST Gençlik Festivali’, her yıl artan katılımcı sayısıyla tüm ilde coşkuyla kutlanacak.

Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar'ın liderliğinde, gençliğin enerjisine ve potansiyeline olan inançla yola çıkan Devrek Belediyesi, gençlerin sesini duyuracakları, yeteneklerini sergileyebilecekleri bir platform sunuyor.

DEV-FEST, her yıl daha da büyüyerek, gençlerin katkılarıyla şekillenecek. Gençlerin kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklere katılacakları bu şölen, birlik ve beraberliğin simgesi olacak.

Başkan Ulupınar'ın "Babalar sözünü tutar" ilkesiyle hareket eden Devrek Belediyesi, gençliğe verdiği sözü yerine getiriyor ve her zaman gençlerin yanında olacağını taahhüt ediyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “ Devrek Belediyesi olarak gençlerin potansiyelini keşfetmeye ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. Çünkü gençlerimizin geleceği, ilçemizin geleceğidir. Tüm vatandaşlarımızı gençliğin ve gençlerin yanında olmaya, 19 Mayıs DEV-FEST Gençlik Festivalimize katılarak bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz” diyerek tüm vatandaşları düzenlenecek olan DEV-FEST Gençlik Festivali’ne davet etti.

DEV-FEST Gençlik Festivali kapsamında DJ performans Emircan Saltabaş, animasyon showlar, canlı langırt turnuvası, canlı dart turnuvası, şişme oyun parkurları ve bir çok farklı eğlenceyle 7’den 70’ her yaştan vatandaş, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu yaşayacak. Ayrıca Gençlik Festivali kapsamında Devrek Belediyesi tarafından vatandaşlara çeşitli hediyeler dağıtılacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK