Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DEVREK'TE 19 MAYIS KONSERİ

Devrek'te, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında gençlik konseri düzenlendi.

DEVREK'TE 19 MAYIS KONSERİ
Bu içerik 334 kez okundu.
Advert

  -Sercan KAPUSUZ-

   Devrek'te, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında gençlik konseri düzenlendi.

  Devrek Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Dj Emircan Saltabaş, MC Halil Bal, Sabahat-Cemil Ulupunar Fen Lisesi müzik grubu konseri düzenlendi. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konserlere Kaymakamı Muhammed Evlice, Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, başkan yardımcıları Ayhan Kazkondu, Özcan Özmekik ve çok sayıda davetli katıldı.

  Gündüz Devrek Şehir Stadyumu'nda gerçekleştirilen kutlama töreni sonrasında akşamda Egemenlik Mesire Alanı'nda,"Dev Fest Gençlik Festivali” düzenlendi. "Dev Fest Gençlik Festivali" kapsamanda Devrek Belediyesi tarafından, halk oyunları ekiplerinin gösterileri, bando takımının konseri, animasyon şovlar, canlı langırt turnuvası, çocuklar için şişme oyun parkurları, canlı dart turnuvasının yanı sıra Dj Emircan Saltabaş, MC Halil Bal, Sabahat-Cemil Ulupunar Fen Lisesi müzik grubu konseri düzenlendi.

 Günün anısına Dj Emircan Saltabaş ile MC Halil Bal’a teşekkür eden ve plaket takdim eden Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “ Tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Bu yıl ilkini düzenlediğimiz Dev-Fest Gençlik Festivalimizi Egemenlik Mesire Alanımızda yapmaya karar verdik. Festival öncesinde belediye ekiplerimizce mesire alanımızda bakım ve yenileme çalışmaları yapıldı. Projelerimizin yanı sıra düzenleyeceğimiz sosyal, kültürel ve sanatsal etkinlikleri de halkımızla buluşturacağız. Gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak bu yıl ilkini düzenlediğimiz festivalimizi bundan sonraki yıllarda da devam ettireceğiz. En büyük zenginliğimizin gençlerimiz olduğunu biliyoruz. Belediye olarak her zaman gençlerimizin yanındayız, onları her konuda destekleyeceğiz. Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın ve bize yeniden bir İstiklal Savaşı yaşatmasın. Tüm halkımızın bayramını kutluyor, bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" dedi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
 ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
ÖĞRENCİLER KEP ATTI BAŞKAN PLAKET ALDI
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK
DEVREK MİLYONLARCA İNSANIN UĞRAK YERİ OLACAK